Роботодавцями, які не виплачують зарплату, займеться Генпрокуратура

Юлія Тимошенко запевняє, що для затримки виплат зарплат немає ніяких підстав і закликає Генпрокуратуру перевірити несумлінних роботодавців.

Прем'єр Юлія Тимошенко вважає за необхідне посилити за допомогою Генеральної прокуратури відповідальність працедавців за невчасну виплату зарплати.

Про це вона заявила, відкриваючи засідання уряду.

"Для Генпрокуратури настала зоряна година, коли вона може показати все, на що здатна", - відзначила вона.

Тимошенко підкреслила, що уряд за період економічної кризи не скоротив жодного робочого місця і регулярно виплачує зарплату.

"Реальний сектор економіки поводиться діаметрально протилежно. Я вважаю, прийшов час поставити питання працедавцям. Коли підприємства приватизовувалися за безцінь, ніхто питання не ставив. Коли мільярди доларів накопичувалися в офшорах, ніхто питання не ставив. А зараз, коли криза і треба розрахуватися в їхніх банках за депозитами, вони здають людей, а не рахунки", - заявила прем'єр.

Нагадаємо, уряд стверджує, що всі соціальні виплати перераховуються з бюджету регулярно і вчасно. У випадку затримки виплат на державних підприємствах, громадян закликають звертатися напряму до Міністерства праці та соціальної політики на безкоштовну гарячу лінію 8-800-507-30-90.

Читайте також:

Виплата пенсій під загрозою зриву

Проблемні банки в Україні: де і скільки грошей видають

Профспілки погрожують всенародним бунтом

ВідеоТимошенко запевняє, що для затримки виплат зарплат немає підстав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: