Роботу системи "Рада" розглянуть прокуратура й СБУ

Правоохоронці займуться роботою системи "Рада" під час голосування по кандидатурі прем'єра.

Представники фракцій БЮТ і НУ-НС у Верховній раді України звернулися в Генеральну прокуратуру та Службу безпеки України з проханням розслідувати порушення при голосуванні за кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем'єр-міністра.

Про це журналістам повідомив депутат від БЮТ Олег Ляшко, демонструючи копії заяв, які, за його словами, передані виконуючому обов'язки керівника СБУ Валентину Наливайченку та відправлені на ім'я генпрокурора Олександра Медведька.

Олег Ляшко
УНІАН
Представник БЮТ Олег Ляшко.
"Депутати просять розслідувати перешкоджання депутата від ПР Лук'янова голосуванню депутата Яценюка й збій при голосуванні депутатів від БЮТ Ярослава Федорчука й Івана Денькевича й депутата він НУ-НС Олександра Омельченка", - сказав Ляшко.

Зі слів депутатів від БЮТ і НУ-НС, роздруківки із голосування за прем'єра, а також з наступного голосування про можливість повторного голосування за прем'єра показують, що при першому голосуванні відбувся збій при установці карток Денькевича й Омельченка, при цьому при наступному голосуванні їхні картки були розблоковані й вони змогли проголосувати "за".

Однак при повторному голосуванні було заблоковано картку Федорчука, а в Яценюка депутат від ПР витяг картку, перешкодивши голосуванню. 

Звернення депутатів до правоохоронців підтвердила і сама Тимошенко. Вона продемонструвала журналістам звернення до правоохоронних органів, під яким стоять підписи нардепів Андрія Шкіля, Олега Ляшка, Євгена Суслова, Павла Зубрівського, Миколи Катеринчука, Віталія Чепіноги, Андрія Шевченка, Миколи Сівульського та Сергія Осики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: