Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родич затриманої за вбивство Хараберюша донеччанки назвав підозри СБУ маячнею

У родині з окупованої території вважають, що зізнання Прасолової стало наслідком тиску.

Родина донеччанки Юлії Прасолової не вірить у те, що 29-річна дівчина причетна до вбивства полковника СБУ Олександра Хараберюша. Зять підозрюваної повідомив про зникнення жінки в Маріуполі 19 жовтня, а її про подальшу долю дізнався вже з новин, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Слідство оперує відеозаписом із закладенням вибухівки та зізнанням самої Прасолової, котре показали напередодні журналістам. Натомість чоловік сестри Юлії в причетність родички до вбивства не вірить. «Вона поїхала 19-го, дзвонила, що перетнула блокпост, що їде в Маріуполь. О шостій вечора мати їй дзвонила – в неї виключився телефон. І от із 19-го по вчорашній день нічого не було відомо», - розповів він.

ВідеоСБУ затримала жінку, яка могла підкласти бомбу під авто Олександра Хараберюша

За його словами, рідні узнали про затримання та підозри до Юлії з телевізійних випусків новин. «Де вона 12 днів знаходилася, ви самі розумієте, невідомо. Ми вважаємо, що вона з першого дня була в СБУ і що на неї був тиск. Людину 15 днів протримали, потім що вона підірвала когось, розумієте, маячня», - каже чоловік із окупованої території. Він розповів, що ніякого зв’язку з українськими силовиками в родини немає, марними виявилися навіть спроби додзвонитися в СБУ. «Мати з батьком збираються їхати чи в Маріуполь, чи куди – наймати адвоката», - каже брат сестри затриманої. Самій Прасоловій у разі доведення провини загрожує довічне ув’язнення.

Як стало відомо 31 жовтня, в Одесі затримали 29-річну Юлію Прасолову з Донецька, яка зізналася в тому, що заклала вибухівку в автомобіль, у якому в Маріуполі навесні підірвався полковник СБУ Олександр Хараберюш. Жінку затримали, коли вона приїхала з окупованого Донбасу за біометричним паспортом до Одеси. Про це під час прес-конференції повідомив голова СБУ Василь Грицак. Він продемонстрував відео з камер спостереження, як жінка закладає вибухівку. За свою роботу вона отримала 15 тисяч доларів. 

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції