Родичі моряків з Faina вимагають зняти весь екіпаж з судна у Кенії

Родичі моряків Faina вимагають зняти весь екіпаж з судна одразу після прибуття до кенійського порту призначення.

Родичі моряків Faina вимагають зняти весь екіпаж з судна одразу після прибуття до кенійського порту призначення. Про це вони повідомили на прес-конференції в УНІАН.

Зокрема, мати одного з моряків Ольга Гіржева зазначила, що як тільки стало відомо про звільнення судна, вони закликали українських можновладців, представників судновласника, враховуючи стан здоров’я команди, терміново зняти екіпаж з корабля.

Однак, за її словами, їм відповіли відмовою, зазначивши, що це неможливо і чинний екіпаж має довести корабель до кенійського порту. Гіржева заявила, що тепер родичі моряків вимагають, щоб, як тільки судно дістанеться порту Момбаса, усіх членів екіпажу було негайно знято з судна.

Гіржева заявила, що родичі моряків також вимагають максимально узгодити з ними формування групи супроводу моряків під час повернення в Україну. Вони виступають категорично проти включення до складу такої групи державних “медиків” і “психологів”.

“Ми не хочемо бачити біля наших дітей ніяких “лікарів”, ніяких “психологів”, ми виступаємо проти проведення жодних обстежень невідомими “фахівцями”, – заявила Гіржева.

Натомість, за її словами, обов’язково до складу групи супроводу мають бути включені люди, яким довіряють родичі моряків, а також безпосередньо хтось із родичів членів екіпажу.

“Найкраща допомога для моряків може бути тільки від їхніх батьків та рідних”, – додала Світлана Мгеладзе.

4 лютого сомалійські пірати отримали 3,2 млн. дол. викупу за український суховантаж з танками та іншим озброєнням на борту і 5 лютого залишили судно.


Читайте також:
Пірати залишили Faina. Судно вільне
Пірати остаточно покинули Faina. Судно прямує в Кенію
Екіпаж Faina чекають в Україні за декілька днів

ВідеоРодичі моряків з Faina вимагають зняти весь екіпаж з судна у Кенії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: