Родичі полонених українських моряків звернулися до королеви Єлизавети II

Родичі українських моряків британського судна Asian Glory, що три місяці перебуває у полоні в сомалійських піратів, звернулися по допомогу до королеви Великобританії Єлизавети ІІ.

Родичі українських моряків, які перебувають на британському судні Asian Glory, захопленому піратами, звернулися з відкритим листом до королеви Великобританії Єлизавети II.

У своєму листі вони попросили королеву надати їм допомогу в звільненні з полону своїх родичів.

"Наші моряки чесно працюють на компанію, приносячи їй великий дохід, а заодно й Великобританії у вигляді податків. Благаємо Вас допомогти звільнити наших близьких! Сподіваємося на бога і на ваше добре серце", - йдеться у зверненні.

За даними редактора "Морського бюлетеня" Михайла Войтенка, капітан Asian Glory вивезений з судна 6 березня, і з того часу про нього немає ніяких відомостей.

Судновласник - англійська компанія Zodiak, а уряд Англії виступає рішуче проти переговорів з піратами і виплати їм викупу.

При цьому Верховний суд Англії в одному з недавніх судових розглядів особливо відзначив, що такого роду діяння не протиправні і ніяким чином не шкодять безпеці суспільства.

Необхідно сказати, що влада Англії визнала, що не може перешкодити приватним компаніям вести переговори і викуповувати захоплених в полон, і не збираються цього робити.

"Ми вже зверталися у всі інстанції крім преси - до Міністерства Іноземна Справ України, в ITF у Великобританії, в посольства і.т.д. Результат нульовий, від ITF взагалі ніяких відповідей, інші відповідають - ми працюємо, а взагалі-то Зодіак веде переговори, так що все нормально", - зазначають родичі моряків.

Вони припускають, що пірати використовують судно як плавучу базу для інших нападів. Так, припускають, що 6 квітня саме Asian Glory обстріляв грецький контейнеровоз "MSC ANAFI".

"Це з яким же серцем наші хлопці під дулами автоматів змушені були ганятися за такими ж як вони моряками?", - зазначають родичі.

Нагадаємо, 2 січня сомалійські пірати захопили британське судно Asian Glory з командою з 25 людей. З низ 10 є громадянами України.

Корабель вийшов 26 грудня з Сінгапуру призначенням на Джедда, Саудівська Аравія. Asian Glory перевозив 2405 легкових автомобілів південнокорейського виробництва, майже всі - 2388, компаній Hyundai Motor і Kia.

Читайте також:

Захоплений піратами корабель з українцями почав незрозумілі маневри

Захоплений піратами автомобілевоз Asian Glory міг перевозити зброю

Пірати перетворюють судно з українцями на базу для нападів

Сомалійські пірати захопили судно з українцями
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: