Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Упізнано тіло одного з загиблих у катастрофі суховантажу українця

Микола Ганчевський загинув на судні "Герої Арсеналу".

Родичі упізнали українського моряка Миколу Ганчевського, що загинув під час катастрофи суховантажу "Герої Арсеналу" у Чорному морі.

Дружина покійного розповіла ТСН, що наразі невідома доля її батька, який служив на тому ж судні капітаном, його вважають зниклим безвісти.

Зранку російські рятувальники відновили пошуки у морі поблизу окупованого Криму, де сталася катастрофа. Загалом невідомою лишається доля сімох українців. Усього на борту було 12 членів екіпажу - 9 українців, 2 росіян та грузин. Одного українця, моториста судна, знайшли живим - його підібрав танкер, що проходив повз.

Тіла трьох людей рятувальники виявили вже без ознак життя. Ймовірною причиною розколу корабля навпіл є шторм, який досягав чотирьох балів.

Корабель "Герої Арсеналу" віз із російського порту "Азов" до Туреччини зерно. Деякі експерти припускають, що усьому виною - помилка екіпажу, адже отримавши повідомлення про негоду можна було повернутися на кілька миль та перечекати шторм біля берега, у бухті. А не у відкритому морі.

ТСН вдалось поспілкуватись з моряком, який вижив у катастрофі, його розповідь читайте у матеріалі: Після негоди в морі танкер розколовся надвоє

Відео ТСН вдалося поспілкуватися з родиною моториста, який вижив після трагедії "Героїв Арсеналу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції