Родичі загиблих в авіакатастрофі в Ірані мають право на грошову компенсацію від авіаперевізника і винуватця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сума компенсації за одного загиблого може становити понад 3,5 млн грн.

Родичі загиблих в авіакатастрофі літака МАУ під Тегераном мають право отримати грошову компенсацію від авіаперевізника та винуватця авіатрощи. Загальна сума компенсації за одного загиблого може становити понад 3,5 мільйона гривень, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Згідно із українським законодавством та Монреальською конвенцією в найближчі два-три місяці родичі загиблих пасажирів та членів екіпажу повинні отримати першу так звану термінову виплату в розмірі близько 20 тисяч доларів від авіакомпанії МАУ.

Після розслідування та встановлення остаточного винуватця трагедії родичі загиблих пасажирів повинні отримати від нього основну суму компенсації у розмірі понад 130 тисяч доларів. Якщо винуватець трагедії відмовляється добровільно виплатити гроші, компенсацію можна отримати через суд.

Відео Родичі загиблих мають право отримати грошову компенсацію від авіаперевізника та винуватця авіатрощі

Загальна сума компенсації за одного загиблого може становити понад 3,5 мільйона гривень. Згідно із українським законодавством та Монреальською конвенцією в найближчі 2-3 місяці родичі загиблих пасажирів та членів екіпажу повинні отримати першу так звану термінову виплату в розмірі близько 20 тисяч доларів від авіакомпанії МАУ.  

Родичі загиблих мають право отримати грошову компенсацію від авіаперевізника та винуватця авіатрощі

Щодо членів екіпажу літака, то всі вони були застраховані. Саме тому основу частину грошової компенсації в розмірі понад 130 тисяч доларів їхнім родичам повинна виплатити страхова компанія.

Вранці 8 січня у столиці Ірану Тегерані розбився український пасажирський літак авіакомпанії МАУ, який виконував рейс "Тегеран-Київ".

На борту перебували 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, ніхто не вижив.  Усі 9 членів екіпажу, а також 2 пасажири були громадянами України. РНБО опублікував список загиблих. Відомо, що на рейс зареєструвалося 169 пасажирів, втім двоє людей так і не сіли на борт літака.

МЗС України спочатку повідомило, що до падіння літака призвели технічні проблеми з двигуном, а версія теракту наразі не розглядається. Потім там змінили інформацію і заявили, що версії наразі все ще встановлюються. Літак впав майже одразу після зльоту з аеропорту імені Імама Хомейні. 

Офіс генпрокурора вже розпочав розслідування катастрофи - справа розглядається за ч. 3 статті 276 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту, що спричинило загибель людей).

На час встановлення обставин авікатастрофи всі українські авіакомпанії тимчасово припинять польоти у повітряному просторі Ірану.

ТСН.ua зібрав головне про аварію та стежить за подіями в текстовій онлайн-трансляції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції