Родичі загиблої в ДТП на Одеській трасі жінки пояснили таран нею автобуса хворобою

Водію могло стати погано за кермом.

У загибелі молодої жінки-водія в ДТП на трасі Київ-Одеса її родичі винуватять хворобу, а дорожні працівники – суцільну нетерплячість водіїв. Свідками жахливої аварії неподалік села Гребінки стали понад півсотні пасажирів автобуса, в який і влетіло на шаленій швидкості авто, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жінка їхала у бік Білої Церкви, її авто на великій швидкості вилетіло на зустрічну смугу та врізалося у автобус. Водій останнього лишився неушкодженим. Він каже, що встиг побачити, як назустріч летить машина, потім ніби намагається пригальмувати – і її починає крутити. Сам, каже, намагався вирулити. "Вона їхала на дуже великій швидкості в третьому ряду назустріч. Все, що зміг, я зробив – утримав автобус, щоби він не впав на бік", - каже чоловік.

ВідеоУ загибелі молодої жінки на трасі Київ-Одеса дорожники винуватять нетерплячість водіїв

Про загиблу відомо, що їй був 31 рік. Родичі розказали, що жінка мала хворі нирки, їхала на діаліз до лікарні, тож, ймовірно, їй стало зле під час руху. Ті ж, вже хто рік ремонтують на цьому місці дорогу, розказують, що аварійні ситуації трапляються постійно через перевищення швидкості. "Говорять по телефону за кермом, не помічають попереджень про ремонт дороги", - нарікають ремонтники.

Як повідомлялося, на трасі Київ-Одеса 17 липня трапилася смертельна ДТП: дівчина на легковику не пропустила автобус, який їхав зі столиці до Одеси. Від удару авто відкинуло на 50 метрів на узбіччя, смерть водійки настала миттєво.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Залиште свій коментар