Родичі жертв Скнилівської трагедії обурені новим призначенням Януковича

Президент призначив новим командувачем Повітряних сил Сергія Онищенка, який був одним з фігурантів справи щодо Скнилівської трагедії. Родичі загиблих обурені.

Потерпілі у Скнилівській трагедії обурені призначенням генерал-лейтенанта Сергія Онищенка на посаду командувача Повітряних сил ЗСУ.

Вони і досі вважають його причетним до страшної трагедії, яка 2002-го року забрала життя 77 осіб, хоча суд 2008 року виправдав Онищенка.

Голова громадської організації "Скнилівська трагедія" Стефан Козак заявив, що спочатку таке повідомлення викликало у багатьох родичів жертв страшної трагедії шоковий стан і бажання вдатися до акцій протесту. Але всі розуміють, що укази президента не мають зворотної дії, а тому акції батьків, які втратили своїх дітей нічого не дадуть, пояснив Козак.

Єдине що залишилось для потерпілих – це написати звернення до президента, у якому вони могли би висловити своє обурення і пояснити позицію, каже голова організації. Хоча, призначаючи Онищенка, президент добре знав про минулі судові процеси за його участю і решти генералів-фігурантів справи трагічного авіашоу, запевнив Козак.

Сергій Онищенко
УНІАН
Сергій Онищенко
Це призначення інакше як "ганьбою для України та міністерства оборони і неповагу до згорьованих батьків" громадська організація назвати не може.

27 липня 2002 року під час авіашоу на Скнилівському летовищі зазнав катастрофи літак Су-27, вбивши 77 і поранивши понад 100 людей.

Генерала-лейтенанта Сергія Онищенка і ще трьох генералів було виправдано 2008 року колегією суддів Військового апеляційного суду Центрального регіону. Справа чотирьох генералів була в окремому проваджені. Нині відбуває покарання лише один член екіпажу - Володимир Топонар.

12 серпня президент Віктор Янукович призначив генерал-лейтенанта Сергія Онищенка командувачем Повітряними силами ЗСУ замість генерал-полковника Івана Руснака.

Читайте також:

Янукович призначив нового командувача Повітряними силами

Янукович звільнить командувача Повітряними силами

"Скнилівських" генералів виправдали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: