Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родини героїв Небесної сотні вимагають звільнити нового керівника відділу у справах Майдану через конфлікт інтересів

Вони виступають проти призначення Олександра Буряка на цю посаду.

Сім’ї героїв Небесної сотні виступили проти призначення Олександра Буряка на посаду керівника відділу ДБР із розслідування справ Майдану.

Про це вони повідомили в офіційному зверненні на сторінці у Facebook.

"Призначення відбулось максимально закрито і непрозоро. Невідомо за якими критеріями відбувся вибір керівника і чому на таку важливу посаду призначено саме О.Буряка. Він не має досвіду роботи зі справами Майдану, досягнень у інших справах, зате є сумнівна репутація. Саме Олександр Буряк згадується на відомих записах НАБУ зі службового кабінету голови Окружного адміністративного суду м.Києва Павла Вовка, які оприлюднені на офіційному сайті НАБУ. З них випливає, що Павло Вовк перебуває у настільки тісних дружніх стосунках з Буряком, що може “за дзвінком” отримати від ДБР потрібне рішення чи слідчу дію. Зокрема, на плівках зафіксовано розмову Павла Вовка стосовно призначення Євгена Аблова керівником Миколаївського теруправління ДБР", - йдеться у повідомленні.

Там нагадали, що про "плівки Вовка" НАБУ стало відомо саме у рамках розслідування справ Майдану. Також низка суддів Окружного адмінсуду є фігурантами у цих справах.

"Це свідчить про наявність у О.Буряка реального конфлікту інтересів, що ставить під сумнів об'єктивне розслідування ключових справ Майдану. У будь-якому випадку ці факти унеможливлять конструктивну співпрацю потерпілих з керівництвом цього Департаменту та вкрай негативно впливатимуть на довіру суспільства до слідства у справах Майдану. А без цього ефективне розслідування та відновлення справедливості неможливі", - підкреслюють вони.

Родини героїв Небесної сотні закликали т.в.о. директора ДБР Ірину Венедіктову скасувати призначення Буряка на цю посаду, оголосити відкритий та публічний конкурс, а перевагу надати тим кандидатам, які мають досвід у розслідуванні цих справ та користуються довірою суспільства.

Т.в.о. Директора ДБР п. Ірині Венедіктовій Державне бюро розслідувань 2 січня стало відомо, що керівником відділу з...

Опубліковано Громадська Організація "Родина Героїв Небесної Сотні" Пʼятниця, 3 січня 2020 р.

Нагадаємо, 2 січня Державне бюро розслідувань призначило на посаду керівника відділу з розслідування "справ Майдану" Олександра Буряка, який раніше обіймав посаду заступника Директора Державного бюро розслідувань і відповідав за роботу оперативних підрозділів та займався їхнім укомплектуванням.

Відео Рада розблокувала розслідування справ Майдану та дала старт перезавантаженню ДБР

"За" голосували фракція "Слуга народу" та "Голос". Окремим пунктом у законі прописали змінити керівництво ДБР на чолі із Романом Трубою. Водночас Зеленський повідомив: "праву руку" очільника ДБР саме сьогодні затримали на хабарі у 150 тисяч доларів. Ще одна норма закону - слідчих із Генпрокуратури, які розслідували справи Майдану, переведуть до ДБР на особливих умовах.  

Рада розблокувала розслідування справ Майдану та дала старт перезавантаженню ДБР

Залиште свій коментар

Вибір редакції