Родини українських політв’язнів незабаром отримають виплати від Кабміну

Проте потрібно ухвалити закон, який би комплексно вирішив проблему політв’язнів.

Міністр із питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш заявив, що родини українських політв'язнів незабаром отримають виплати від уряду.

Про це він сказав в ефірі програми "Ваша Свобода», - пише "Крим.Реалії".

"Уряд схвалив це рішення як тимчасове в рамках бюджетної програми тільки на цей рік. Ми вирішили виділити ці кошти. Я думаю, найближчим часом, кілька тижнів, ми завершимо всі бюрократичні процедури, щоб виплатити", - розповів міністр.

Черниш додав, що все одно потрібно ухвалити спеціальний закон, який би комплексно вирішив проблему політв'язнів.

"Майже рік у парламенті лежить законопроект, що комплексно вирішив би проблему політв'язнів або осіб, незаконному позбавлених волі. В цьому випадку в Криму і Росії. Будемо восени просити депутатів, щоб вони ухвалили закон, у тому числі щодо тих, хто вже вийшов із в'язниці, наприклад, Ахтема Чийгоза", - зауважив  він.

Нагадаємо, що 26 липня Верховна Рада ухвалила постанову про підтримку українських політв'язнів, яких утримують у Росії й на окупованих територіях та членів їхніх сімей.

ВідеоУ кількох столицях Європи відбулись акції на підтримку політв'язнів Кремля

Акцію на підтримку Олега Сенцова і усіх політв'язнів провели напередодні в кількох європейських столицях. Зокрема, в Києві кілька десятків людей зібралися біля стели на Майдані Незалежності. Український режисер в російській в'язниці біля полярного кола голодує вже 64-й день.

У кількох столицях Європи відбулись акції на підтримку політв'язнів Кремля