Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родини українських політв’язнів незабаром отримають виплати від Кабміну

Проте потрібно ухвалити закон, який би комплексно вирішив проблему політв’язнів.

Міністр із питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш заявив, що родини українських політв'язнів незабаром отримають виплати від уряду.

Про це він сказав в ефірі програми "Ваша Свобода», - пише "Крим.Реалії".

"Уряд схвалив це рішення як тимчасове в рамках бюджетної програми тільки на цей рік. Ми вирішили виділити ці кошти. Я думаю, найближчим часом, кілька тижнів, ми завершимо всі бюрократичні процедури, щоб виплатити", - розповів міністр.

Черниш додав, що все одно потрібно ухвалити спеціальний закон, який би комплексно вирішив проблему політв'язнів.

"Майже рік у парламенті лежить законопроект, що комплексно вирішив би проблему політв'язнів або осіб, незаконному позбавлених волі. В цьому випадку в Криму і Росії. Будемо восени просити депутатів, щоб вони ухвалили закон, у тому числі щодо тих, хто вже вийшов із в'язниці, наприклад, Ахтема Чийгоза", - зауважив  він.

Нагадаємо, що 26 липня Верховна Рада ухвалила постанову про підтримку українських політв'язнів, яких утримують у Росії й на окупованих територіях та членів їхніх сімей.

ВідеоУ кількох столицях Європи відбулись акції на підтримку політв'язнів Кремля

Акцію на підтримку Олега Сенцова і усіх політв'язнів провели напередодні в кількох європейських столицях. Зокрема, в Києві кілька десятків людей зібралися біля стели на Майдані Незалежності. Український режисер в російській в'язниці біля полярного кола голодує вже 64-й день.

У кількох столицях Європи відбулись акції на підтримку політв'язнів Кремля

Вибір редакції