Родини загиблих на Луганщині шахтарів отримають по мільйону гривень

Нині застосовуються усі необхідні заходи для ліквідації наслідків аварії на шахті "Суходольска-Східна" і пошуку зниклих шахтарів.

Адміністрація об'єднання "Краснодонвугілля" (Луганська область) виплатить родинам гірників, які загинули під час вибуху на шахті "Суходольска-Східна", по 1 млн грн. Компенсації також отримають постраждалі шахтарі.

Як повідомили в "Краснодонвугіллі", нині застосовуються усі необхідні заходи для ліквідації наслідків аварії і пошуку зниклих шахтарів.

Нагадаємо, вибух на шахті в місті Суходольску Краснодонського району Луганщини пролунав в ніч проти 29 липня о 1:57. За станом на ранок МНС підтверджує загибель 16-ти гірників. Трьох гірників з опіками і травмами різних ступенів тяжкості госпіталізували, доля ще дев'яти шахтарів невідома.

Вранці з аеропорту "Жуляни" за дорученням президента Віктора Януковича вилетів літак з урядовою комісією, яка повинна розібратися з причинами аварії на шахті.

Нагадаємо, шахта "Суходольска-Східна" входить у ВАТ "Краснодонвугілля". Шахта здана в експлуатацію в грудні 1980 року. Глибина розробки складає 785-1028 метрів.

Експерти відмічають, що шахта є однією з найбільш небезпечних у Донецькому вугільному басейні у зв'язку з підвищеною небезпекою раптових викидів вугілля і газу. 9 червня 1992 року в результаті вибуху метану і вугільного пилу загинули 63 людини. Крім того, 13 серпня 2006 року на шахті стався вибух, вісім шахтарів загинули, п'ять були поранені.

Читайте також:

Із шахти "Суходольська-Східна" дістали живого гірняка: доля ще 9-х невідома

На Луганщині стався вибух на шахті: загинули 16 гірників

На закритій шахті в Луганській області загинули люди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: