Родини загиблих у Дзержинську шахтарів отримають по 100 тис. грн

Окрім грошової допомоги, родинам виділять житло та забезпечать дітей освітою за рахунок держави.

Уряд виділив 9 млн 700 тисяч гривень на ліквідацію наслідків аварії на державному підприємстві "Шахта "Новодзержинська".

Відповідне розпорядження прийняте сьогодні, 7 травня, на позачерговому урядовому засіданні.

Як повідомили в прес-службі Кабінету міністрів, згідно прийнятому рішенню, 1 млн 500 тис. грн. виділено потерпілим внаслідок цієї аварії. Зокрема, по 100 тис. грн. отримають родини загиблих шахтарів.

Юлія Тимошенко звернулася до Міністерства праці та соціаольної політики із пропозицією приступити до якнайшвидшого надання допомоги родинам загиблих.

"Згідно законодавству, потрібна всебічна підтримка, починаючи від житла і закінчуючи освітою дітей за державний рахунок. Я просила, щоб підключилися усі та зробили так, як це передбачено законом, у найближчі дні", - сказала Тимошенко.

Крім того, прем’єр заявила, що під час наступного засідання уряду буде заслуханий звіт міністерств вугільної політики, праці і соціальної політики, та освіти і науки щодо допомоги родинам постраждалих.

Нагадаємо, 4 травня в 15:50 на Державному підприємстві "Шахта Новодзержинська" під час робіт з виїмки вугілля на глибині 585 метрів стався обвал пород покрівлі. Під час завалу породи в цьому відрізку шахти працювали 14 шахтарів.

П’ятеро шахтарів, застигнуті обвалом, після аварії вийшли на поверхню самостійно і без поранень.

Один був знайдений загиблим ввечері 6 травня, ще два тіла були знайдені та підняті на поверхню сьогодні. Троє горняків були знайдені живими та врятовані.

Пошуки ще трьох продовжуються.

Читайте також:

На шахті "Новодзержинська" врятували трьох гірників. Доля ще трьох невідома

На Донеччині знову вибухнула шахта

Найзабрудненіші міста світу

Найбрудніші міста України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: