Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родину на Чернігівщині могла вбити риба з сільської крамниці

Це вже друга версія трагедія після отруєння грибами.

На Чернігівщині правоохоронці розглядають уже другу версію загибелі цілої родини. Там внаслідок раптового нездужання померли чоловік, жінка та їхня 24-річна донька, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ольга Макуха за один день втратила батьків і рідну сестру. Усі троє ходили до сусідки на заробіток – копали картоплю. Коли повернулися, нездужали. "Батько каже: мене нудить. Рибу їли – і все. А вранці ми встали – вони всі лежать, мов померлі. Мати брали на руки, вона була вже ніяка", - каже родичка жертв.

Відео На Чернігівщині намагаються з'ясувати, що стало причиною смерті всієї родини

Чоловік узагалі не пережив ніч. На ранок викликали швидку для його дружини і доньки, але й вони померли в реанімаційному відділенні обласної лікарні. Токсин вразив нирки та печінку, у жінок зупинилося серце. "Поки що немає висновків остаточних, але по тих проявах, по симптомах це схоже на бліду поганку", - прокоментував заступник головного лікаря Чернігівської обласної лікарні Микола Колос.

Ольга підтверджує, що протягом дня родина й справді їла гриби. Які саме, точно сказати не може. Але куштувала їх Ольга разом із батьками. "Я їла гриби, але ж я не вмерла. Якби гриби, то гриби б виявило. Але кажуть, у шлунку батька грибів немає", - твердить вона.

Першу медичну допомогу подружжю надавала сусідка. Вона каже, що постраждалі скаржилися на рибу, яку купили в місцевому магазині. "І собаки подохли. Вони принесли косточки додому і кинули собакам. Ну, одне собача сразу здохло, а друге через два дні", - твердить Тетяна Кохан.

В магазині, де потерпілі начебто купували рибу, від неї вже не лишилося і сліду. Продавчиня каже, всю розкупили односельці, але на здоров'я быльше ніхто не скаржився. Директорка крамниці того дня дійсно пригощала родину Макух оселедцем з картоплею. Але й сама їла. "Я ж з ними сиділа. І оселедець цей, і салат, і картоплю", - каже Ніна Буглак. Жінка пригадує, що Макухи вже тоді скаржилися на самопочуття. І розповіли їй, що на обід їли гриби.

Бліда поганка чи риба вбила цілу родину – точно визначить експертиза. На результати аналізів чекатимуть 10 діб. Селяни ж поки вирішили відмовитися від обох продуктів.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Залиште свій коментар

Вибір редакції