"Родовід Банк" поновив видачу депозитів

Депозити видають у повному обсязі з урахуванням відсотків по них, проте забрати вклад достроково поки не можна.

У "Родовід Банку" сьогодні розпочали видавати депозитні вклади клієнтам, під відділеннями у Києві утворилися натовпи.

Представники банку формують списки вкладників і призначають день і час отримання депозитів, проте багато клієнтів залишаються чекати під відділеннями можливості забрати вкладені кошти, не чекаючи обумовленого терміну.

Як повідомив представник одного із столичних відділень "Родовід Банку", депозити видають у повному обсязі з урахуванням відсотків по них, проте забрати вклад достроково поки не можна.

Нагадаємо, 31 липня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що з 3 серпня всі вкладники "Родовід Банку" матимуть вільний доступ до своїх вкладів. Вона також повідомила, що буде нараховано всі відсотки по вкладах, і ці суми також будуть доступні вкладникам.

"Всі банкомати, які є, - 226 банкоматів у банку і плюс всі банкомати, які використовує банк, - вони будуть відкриті з понеділка для зняття грошей без обмеження і лімітів. Можна буде зняти стільки, скільки ви захочете", - сказала Тимошенко.

Як відомо, "Родовід Банк" було засновано в 1990 році.

Активи банку на 1 липня 2009 року складали 8,730 млрд грн, кредити і заборгованість клієнтів – 8,827 млрд грн, зобов’язання - 8,942 млрд грн. Статутний капітал банку - 783 тис грн, власний капітал "мінус" 211,802 млн. грн.

У середині липня Міністерство фінансів у рамках програми рекапіталізації фінансових установ повністю викупило "Родовід Банк" у державну власність.

Читайте також:

Клієнти "Родовід-банку" отримали доступ до своїх вкладів

Мінфін повністю викупив банк "Родовід"

Вартість банку "Родовід" знизили у 500 разів

Уряд зібрався зробити державними три банки

Відео"Родовід Банк" повертає депозити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: