Рогозін: Як можна орендувати чорноморську базу у самих себе?

Представник РФ в НАТО піддав сумніву статус Севастополя, і скептично оцінив майбутнє України з новим президентом.

Постійний представник Росії в НАТО Дмитро Рогозін заявив, що не Чорноморський флот РФ базується в українському Севастополі, а саме місто "є невід’ємною частиною флоту".

"Севастополь створювався як головна база Чорноморського флоту. Тобто не флот базується в Севастополі, а сам це місто-фортеця є невід'ємною частиною флоту – його рідним, батьківським будинком", - впевнено заявив Рогозін.

"Севастополь в післявоєнний час був виведений з складу Кримської області, а тому в списку "подарунків" Хрущова Україні він не числиться. Це місто в строгому юридичному сенсі ніколи не міняло свого статусу. Тому не зовсім зрозуміло, як можна взагалі орендувати севастопольську чорноморську базу у самих себе? Я вважаю, що у нас є вагомі аргументи, щоб поборотися за взаєморозуміння з новим українським керівництвом в цьому украй складному, політично заплутаному і резонансному питанні. Врешті-решт, слід не забувати, що Чорноморський флот забезпечує безпека і Росії, і України", - додав представник Росії в НАТО.

Не оминув Рогозін і тему виборів президента України, висловивши впевненість, що з будь-яким президентом « внуки батьки Махно спробують продовжити зрадницький, розкольницький "курс Ющенка" на насильницьку українізацію, витіснення російської мови і культури з метою відриву України від загального з Росією коріння".

"Тому нас чекає продовження політики відчуження двох братських народів. Хто б не був вибраний, трагікомічний хід України "у Еуроппу" буде за інерцією ще довго рухатися наміченим маршрутом. В той же час, при Ющенку ця абсурдна політика досягла свого апогею. Вже нацистський колабораціоніст Бандера оголошений героєм країни – куди вже далі? Тому я переконаний, що ця розкольницька тенденція збережеться, хоч і придбає велику обережність", - висловив впевненість російський дипломатом.

Як повідомлялося, 2009 року у Севастополі з формувань і підприємств російського Чорноморського флоту фактично звільнили 2616 осіб, що склало 67,9% від загальної чисельності звільнених у місті працівників.

За наявними даними, протягом року до міського центру зайнятості роботодавці подали звіти про плановане вивільнення 14256 працівників, серед яких 76% - найманий цивільний персонал підприємств ЧФ.

Читайте також:

За рік Чорноморський флот РФ скоротив понад 2,6 тис працівників

Севастополь вимагає від України подвоїти компенсацію за базування ЧФ РФ

Севастополь прийме Всеросійський парад Перемоги і послухає Мєдвєдєв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: