Росавіація повідомила про плани України провести ракетні стрільби над Сімферополем

Дата публікації
Перегляди
9450
Росавіація повідомила про плани України провести ракетні стрільби над Сімферополем

Facebook/Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Окупанти обурені, що їх не попередили про дії над півостровом.

Федеральне агентство повітряного транспорту РФ (Росавіація) повідомило про наміри української сторони провести ракетні стрільби в повітряному просторі над окупованим Сімферополем.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби російського відомства.

Росавіація повідомляє, що Україна "в односторонньому порядку" ухвалила рішення про проведення стрільб, назвавши район над окупованим півостровом "суверенним повітряним простором РФ".

У повідомленні говориться, що стрільби нібито заплановані на 1 та 2 грудня у "зоні відповідальності РФ"

"Перша небезпечна зона встановлюється 1 і 2 грудня 2016 року з 09:00 до 19:00 мск на всіх висотах із захопленням повітряного простору над відкритим морем у "зоні відповідальності Російської Федерації" (Сімферопольський районний центр). Друга небезпечна зона встановлюється 1 грудня 2016 року з 12:30 до 14:30 мск і 2 грудня 2016 року з 11:00 до 15:00 мск на всіх висотах із захопленням повітряного простору над відкритим морем у "зоні відповідальності Російської Федерації" (Сімферопольський районний центр), а також з заходом в повітряний простір над територіальними водами Російської Федерації з максимальним поглибленням на 12 км", - йдеться в повідомленні агентства повітряного транспорту РФ.

В Росавіації обурилися, що видання авіаційних повідомлень не узгоджувалися з РФ. Також росіяни повідомили про нібито потенційну небезпеку для цивільної авіації, згадавши про катастрофу МН17 на Донбасі. У російському відомстві при цьому не стали уточнювати, що пасажирський лайнер Майлайзійських авіаліній збили проросійські бойовики з ЗРК "Бук", ввезеного з території РФ.

"Росавіація вимагає від української сторони негайної відміни випущених повідомлень, вважає неприпустимими спроби встановлення заборонних зон в "суверенному повітряному просторі Російської Федерації" і наполягає на безумовній необхідності попередньої координації з компетентними російськими органами та провайдером аеронавігаційного обслуговування дій зі встановлення заборонених зон у повітряному просторі над відкритим морем у "зоні відповідальності Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

У Державній авіаційній службі про плани провести ракетні стрільби не повідомляли.

Наступна публікація