Російська делегація покинула конференцію з ГТС. Їй "нецікаво"

Росіяни стверджують, що Україну втягнули в "європейські розборки" і не хочуть брати в них участь.

Російська делегація, яка була присутня на міжнародній інвестиційній конференції з питань модернізації української ГТС у Брюсселі, залишила форум після оголошення церемонії підписання підсумкової спільної декларації.

Як заявив заступник голови правління "Газпрому" Валерій Голубєв, подальший розвиток конференції делегації Росії не цікавий.

“Нам не цікаво те, що буде далі. І так все ясно... Нам шкода, що Україну втягнули в європейські розборки”, - сказав Голубєв.

У свою чергу, міністр енергетики Росії Сергій Шматко висловив думку, що навряд чи підсумки цієї конференції будуть цікаві самій Україні.

"Члени української делегації заявили, що Україна вибудовує плани з банками і їм, безумовно, є інтерес надавати кредитні кошти. Інтерес же Росії полягає в тому, щоб українська ГТС була модернізована і гарантувала безперебійну роботу на тривалий період", - стверджує він.

Як повідомлялося, Голубєв сьогодні заявив, що сума, необхідна для модернізації української ГТС, має бути в 10 разів більше тієї, що обговорюється на сьогоднішній конференції з модернізації української ГТС.

Сьогодні після підписання підсумкового документу міністр палива і енергетики України Юрій Продан і перший заступник голови “Нафтогазу” Ігор Діденко на конференції представили майстер-план модернізації ГТС України.

Читайте також:

Україна підписала спільну газову декларацію з ЄС

Європа шукає гроші для української газової труби

Тимошенко попросила у Європи 5,5 млрд. доларів

Українським банкам дадуть 44 млрд. Виживуть тільки найсильніші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: