Моряків ЧФ закликали повстати проти Кремля

Листівок було дуже багато, ними обклеєний весь квартал довкола штабу Чорноморського флоту Росії.

У вихідні біля штабу Чорноморського флоту Росії в Севастополі з’явилися листівки із закликами до російських моряків "не воювати з Україною", а "повернути зброю проти ворогів Росії у Кремлі". Місцева преса не визначилася, чи це активізація російської опозиції на території України чи провокація.

Листівок було дуже багато, ними обклеєний весь квартал довкола штабу Чорноморського флоту Росії. Всі вони підписані Координаційною радою Російської радикальної опозиції і вказане прізвище професора Петра Хомякова, який є політичним біженцем із Росії.

У листівках мовиться, що "війна з Україною розпочнеться найближчим часом. Кремлівській верхівці ця бійня потрібна для того, щоб врятувати свій рейтинг, що швидко падає, і відволікти увагу простого росіянина від гострих проблем у самій Росії". Автори стверджують, що майбутня війна є американською пасткою, бо "англосакси втягують Росію у безперспективне протистояння на західному і південному напрямках, щоб не дати їй освоювати власний Схід".

У листівці мовиться, що у цій війні переможе Україна, але: "Головний ворог перебуває в Кремлі, і саме від нього слід рятувати Росію. …Розвертай зброю у бік справжніх ворогів – кремлівських упирів. Врятуй Росію!"

Нагадаємо, перший з’їзд Російської радикальної опозиції має відбутися в Києві 2 жовтня, а очолює оргкомітет лідер пітерської організації "Сєвєрноє братство" професор Петро Хомяков, проти якого в Росії порушили кримінальну справу за підозрою в екстремізмі. Із серпня він перебуває в Україні. Однак раніше в Севастополі про проросійські організації антикремлівської орієнтації нічого не було чути.

Ніякої реакції з боку російських військових на ці листівки немає, якщо не вважати те, що довкола штабу офіцери всі листівки позривали. Прес-центр флоту мовчить. У севастопольській міліції теж від коментарів відмовляються, але там повідомили, що не побачили в цих листівках предмету для реагування з боку правоохоронних органів.

Севастопольський політичний оглядач Микола Владзимирський переконаний, що повідомлення про цей випадок російськими мас-медіа – "логічне продовження систематичної організації провокацій антиукраїнськими силами в інформаційному просторі України"

На думку Миколи Владзимирського, насправді зміст листівок спрямований на "підвищення напруженості в українсько-російських стосунках". Також певним підбурюванням, як вважає оглядач, виглядає висновок про те, що у "майбутній війні переможцем буде Україна".

Нагадаємо, російський учений і письменник Петро Хомяков просить у президента України Віктора Ющенка політичного притулку в Україні.

Хомяков зазначає, що у себе на батьківщині, в Росії, він став жертвою політичного переслідування за свої переконання. За словами науковця, формально його звинувачують за 282 статтею ч. 1 Кримінального кодексу Російської Федерації (створення екстремістської організації). Абсурдність цього звинувачення, за словами Хомякова, видно хоча б з того, що цієї організації ("Північне братерство") не існує як такої.

Читайте також:

Лідер російських націоналістів попросив політичного притулку в Україні

Мєдвєдєв нагадав українським політикам Гітлера

Націоналісти впевнені, що Мєдвєдєв готується до війни з Україною

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: