Російська опозиція вважає, що Кремль боїться військових літаків України

Російський опозиціонер вважає, що після виборів відносини РФ і України не поліпшаться, але й воювати дві країни між собою не будуть.

Після президентських виборів в Україні її відносини з Росією не поліпшаться. В той же час, і побоюватися військового конфлікту України та РФ не варто.

Таку думку висловив російський опозиціонер, екс-заступник міністра енергетики РФ Володимир Мілов. "Триватиме в`язке протистояння і штовханина ліктями, яке триватиме незалежно від того, хто виграє президентські вибори", - охарактеризував він майбутнє україно-російських відносин.

На думку Мілова, така ситуація викликана тим, що чинна російська влада розглядає Україну, як територію бажаного протекторату, де вона хотіла би впливати на прийняття політичних рішень.

"Будь-хто, хто виграє на президентських виборах в Україні, навіть Віктор Янукович, буде людиною, котра відстоюватиме українські інтереси досить жорстко", - також наголосив він. При цьому Мілов нагадав, що коли екс-президент України Леонід Кучма йшов на другий термін, у Росії говорили, що він захищатиме російські інтереси. Але потім були Тузла, з’ясовування взаємин щодо газу і приватизація, куди не були допущені російські компанії.

Крім того, експерт вважає, що влада Росії ініціювала прийняття поправок до закону "Про оборону", які допускають використання російської армії за межами РФ без оголошення війни, аби прикрити себе після війни в Південній Осетії.

"Я сьогодні раджу не перебільшувати цю подію. Прийняття поправок до закону "Про оборону" в Росії - це лише прикриття свого "м`якого місця", після того, як рік тому було допущено грубе порушення законодавства, коли військові вели бойові дії за межами РФ без санкції Ради Федерації, чого вимагає Конституція", - наголосив опозиціонер.

"Сьогодні, аби прикрити себе, приймають цей закон. В Україні це сприйняли як закон про війну з Україною, але це не так. Не бійтеся. Наші хлопці - це дуже боязкі хлопці й можуть воювати тільки з маленькою Грузією", - впевнений він.

За словами Мілова, Україна може направити бойові літаки на російську територію і почати бомбити, а Грузія цього зробити не могла. "Якщо стануть бомби падати на російські міста – це буде вирок будь-якому політичному режиму в Росії. Україна має бойову авіацію, вони ніколи не нападуть на Україну", - додав він.

Нагадаємо, Державна дума РФ 9 вересня ухвалила в першому читанні законопроект, згідно з яким Росія зможе оперативно використовувати свої Збройні сили за кордоном, причому без оголошення війни.

Читайте також:

Ющенко: Росія робить зустріч із Мєдвєдєвим неможливою

Росія вважає "екстравагантною" ідею розміщення ПРО в Україні

Україна і Росія домовились поділити Азовське море

Депутат Думи: Росія захистить Україну краще за будь-яке НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: