Російська радикальна опозиція проведе з'їзд у Києві

Націонал-більшовики, Рух проти нелегальної імміграції та інші радикальні організації у Києві обговорять, як боротися з Кремлем і захистити росіян від геноциду.

2 жовтня в Києві відбудеться Перший з`їзд Російської антисистемної радикальної опозиції. Точні час і місце проведення з'їзду зараз уточнюються.

"На жаль, з міркувань безпеки, ми не можемо повідомити повну інформацію про учасників з`їзду. Проте можемо сказати, що очікуються більш як 30 російських делегатів від різних громадських рухів", - повідомили організатори з'їзду.

За їхніми словами, на з'їзді будуть точно представлені регіональні відділення ряду російських організацій: Руху проти нелегальної імміграції (РПНІ), Націонал-більшовицької партії, Російського відділення Міжнародного національно-демократичного руху тощо.

Як заявив російський опозиціонер, вчений і письменник Петро Хомяков, метою з'їзду є "вироблення загальної стратегії для всіх партій, груп, громадських організацій, неофіційних ЗМІ, Інтернет-ресурсів і т.п. структур, а також окремих відомих громадських діячів, які перебувають в реальній опозиції до нинішньої антинародної, антиросійської влади в РФ і згодних з тезою про неминучий розпад РФ як результату всієї політики Кремля за останні десятиліття".

На з`їзді обговорюватимуться наступні питання: "дії радикальної опозиції з протиборства геноциду російського й інших народів Росії в умовах кризи і неминучого розвалу РФ; проблеми подолання імперських пережитків; захист інтересів російського народу в умовах кризи і неминучого розвалу РФ; загальні контури державного будівництва на постросійському просторі; проблеми і перспективи співпраці російського та інших народів Росії у справі розчищення постросійського простору від імперських залишків; проблеми побудови сучасних, цивілізованих національних держав на постросійському просторі і встановлення добросусідських відносин між ними".

Оргкомітет з'їзду наголосив, що заплановане об`єднання не припускає як обов`язкову умову створення якоїсь жорсткої структури Російського опору. Ті, хто готові до щільної координації своїх дій і оперативної співпраці, зможуть добровільно об`єднатися у відповідну структуру, відзначили організатори.

Нагадаємо, у серпні російський опозиціонер Петро Хомяков, один із колишніх лідерів російської організації "Північне братство", попросив Україну про політичний притулок.

Він заявив про політичне переслідування в Росії та відзначив, що живим до РФ не повернеться.

Читайте також:

Лідер російських націоналістів попросив політичного притулку в Україні

Російський опозиціонер розповів про ядерну зброю в Севастополі

В Москві пройшла "помаранчева" акція протесту

У Москві підірвали машину опозиціонера Лімонова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: