Російське посольство обурилося мистецькою акцією "Братства"

Посольство РФ наполегливо просить українську сторону вжити невідкладних заходів з недопущення подібних акцій в майбутньому.

Посольство Російської Федерації виражає протест з приводу хуліганських антиросійських дій у стін дипломатичної місії Росії в Києві і наполегливо просить українську сторону вжити невідкладних заходів з їх недопущення в майбутньому.

Про це йдеться в поширеному сьогодні прес-службою посольства повідомленні.

"Вранці 11 березня 2009 р. групою молодих людей були здійснені хуліганські дії відносно посольства Російської Федерації в Україні. Декілька учасників цього "дійства" було затримано співробітниками українських правоохоронних органів, що здійснюють охорону посольства", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні на знак протесту проти антинародної політики Кремля і репресій російських патріотів десять активістів "Братства" помочилися на посольство Російської Федерації в Україні. Внаслідок цього мирного мистецького заходу затримано два активісти організації.

За фактом згаданих протиправних дій посольством Росії в Україні була направлена відповідна нота до МЗС України, відзначають у посольстві.

Читайте також:

"Братчики" Корчинського помочилися на посольство Росії

Черномирдін: "Налякали бабу туфлями на високому підборі"

Тимошенко спробували мітлою викинути з Кабміну

Скандальне інтерв'ю Черномирдіна. Повна версія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: