Російські кораблі вирушили до українських портів для участі в парадах

У День Перемоги російські морські пехотинці візьмуть участь в парадах у кількох містах України, зокрема Севастополі, Миколаєві, Одесі та Керчі.

Кораблі Чорноморського флоту Росії вирушили до трьох українських портів (Миколаєва, Одеси та Керчі) для участі в спільних парадах на честь 65-ї річниці з Дня Перемоги.

Парадні розрахунки морської піхоти РФ мають намір висадитися в трьох українських портах та почати підготовку до спільних з українською стороною парадів, що відбудуться 9 травня.

Також спільні паради, нагадаємо, відбудуться в Севастополі та Києві. Перед цим російські морські піхотинці провели два місяці в тренуваннях. Всього в парадах в Україні візьмуть участь більше тисячі російських військових.

Нагадаємо, 28 квітня російські десантники вже прибули до Києва для участі у спільному з українськими військами параді. Також до столиці прибули білоруські військовослужбовці. Всього до Києва приїхали 75 військовослужбовців повітряно-десантних військ Збройних сил РФ та 122 курсанта і 14 офіцерів Військової академії Республіки Білорусь.

Також передбачена участь парадного батальйону сухопутних військ імені Петра Сагайдачного міста Львів у спільному параді в Москві, в кількості 75 осіб.

Нагадаємо, минулого тижня Верховна рада ратифікувала угоду Віктора Януковича та російського президента Дмитра Мєдвєдєва, згідно з якою ЧФ Росії залишиться в Україні до 2042 року, після чого термін угоди може бути продовжений.

Росія щорічно виплачуватиме 100 мільйонів доларів як орендну плату, а також надасть Україні знижку на газ.

Читайте також:

У Києві пройшла репетиція параду: український прапор нестимуть поруч з російським

Російські десантники прибули в Київ для участі в параді Перемоги

Від депутатів вимагають не пустити російських солдатів в Україну на День Перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: