Російські моряки ЧФ затримали українських судових виконавців

Військовослужбовці російського флоту в Севастополі затримали українських чиновників, які прийшли виконувати рішення суду.

Російські військовослужбовці затримали в Севастополі українських судових приставів, які, на думку командування Чорноморського флоту Росії, "незаконно проникли на територію військової частини ЧФ РФ".

Як повідомила прес-служба російського флоту, українські громадяни пред'явили рішення Господарського суду міста Севастополя та зажадали від військовослужбовців, що перебували на об'єкті, передати створний знак в районі Херсонеського маяка у власність України.

У відповідь військовослужбовці РФ затримали судових виконавців "за незаконне проникнення на об'єкт, що охороняється".

Начальник юридичної служби флоту полковник юстиції Іван Зровка повідомив затриманим, що "на території військових формувань діє законодавство Російської Федерації, зроблені ними виконавчі дії суперечать базовим угодам по Чорноморському флоту і не можуть бути здійснені, оскільки дане питання має вирішуватися на міжурядовому рівні".

Прес-служба ЧФ також заявила, що "судові виконавці і поняті демонстративно відмовилися давати пояснення за фактом незаконного проникнення на територію військового об'єкту".

За даним інцидентом був складений протокол і підготовлена заява на ім'я начальника керівника міліції у Севастополі, якому і були передані затримані.

Чорноморський флот РФ офіційно заявив, що висловлює своє обурення "безпрецедентним фактом грубого порушення базових угод по Чорноморському флоту. Судові виконавці усвідомлено пішли на порушення міжнародних договорів і українського законодавства, проникаючи незаконним шляхом на об'єкт, що охороняється, піддали небезпеці не тільки самих себе, але і понятих, яких залучили для проведення виконавчих дій".

Про випадок представники ЧФ повідомили головнокомандуючому ВМФ Росії, а також до посольства РФ в Україні і МЗС Російської Федерації.

Читайте також:

Чорноморський флот РФ розпродає орендоване в України майно

У Криму затримали моряків ЧФ Росії з вантажем крилатих ракет

Україна вимагає покарати російських матросів, які підстрелили студентку

Богословська вимагає поділити Севастополь між Україною та Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: