Російські моряки побилися з кримчанами через квартири

30 мешканців Севастополя звинуватили ЧФ РФ у будівельній афері. Моряки відповіли фізичною силою.

У четвер, 11 червня, близько 16:00 біля парадного входу до Будинку офіцерів Чорноморського флоту в Севастополі моряки ЧФ РФ застосували фізичну силу проти кількох мешканців міста.

Мешканці Севастополя прийшли з протестом проти дій Будівельного управління ЧФ, яке, за словами людей, не виконало зобов'язань щодо введення в експлуатацію їхнього вже оплаченого житла.

Дізнавшись, що після обіду в залі Будинку офіцерів (БОФ) представники командування ЧФ РФ святкуватимуть День Росії, 30 севастопольців спробували пройти в хол будівлі, щоб "дочекатися виходу адміралів зі свята". Проте зустріч з вищими чинами флоту не відбулася: центральний вхід у будівлю перегородила оперативно виставлена чергова служба, якою командував офіцер у званні майора.

Військові не пустили обурених людей до будівлі та силоміць відтіснили їх від вхідних дверей.  Пізніше на підмогу черговій службі прийшли морські піхотинці.

Представники МВС України в Севастополі, намагаючись розрядити ситуацію, відтягували протестувальників за руки. Гучна сварка тривала близько чверті години. Обдурені пайовики нарікали на те, що вже два роки не можуть достукатися ані до вищих чинів ЧФ, ані до керівництва Міноборони Росії.

"Інциденту біля Будинку офіцерів передувала ще одна сутичка. Вона виникла годиною раніше біля штабу ЧФ, що на сусідній з БОФ вулиці. Після марних звертань до очеплення морських піхотинців, які охороняли російський штаб, один з лідерів групи обдурених пайовиків, 60-річний Олександр Добровольський, вихопив балончик з фарбою і почав швидко писати на асфальті перед КПП штабу "Де наші квартири?". У цей момент міліціонери спробували перервати незаконну, на їхню думку, акцію з нанесення "графіті" на асфальт. Почалася боротьба: тепер уже цивільне "міні-оточення" намагалося дати своєму лідерові можливість дописати балончиком на асфальті", - повідомили очевидці події.

Протест севастопольців був пов'язаний із тим, що ще у 2007 році Будівельне управління ЧФ РФ узяло у близько 200 жителів міста кошти на будівництво квартир. Проте в передбачений у договорі термін управління не здало обіцяні 4 багатоповерхових будинки на вулиці Астана Кесаєва в експлуатацію. Зараз тільки 2 будинки готові на 95%.

Інвестори вже звернулися з колективним листом до президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, прем`єр-міністра Володимира Путіна та міністра оборони РФ Анатолія Сердюкова.

Нагадаємо, нещодавно російська сторона висловила обурення фактами затримання моряків Чорноморського флоту українськими міліціонерами та перевірки їх документів.

Раніше ЗМІ з посиланнями на очевидців повідомили, що севастопольська міліція організувала "справжню облаву" на офіцерів Чорноморського флоту Росії, у яких немає українського паспорту або тимчасової реєстрації.

Читайте також:

Росія переклала борги Чорноморського флоту на українців

Україна звинуватила ЧФ Росії у порушенні міжнародних зобов'язань

Україна і Росія перерахують землю і майно ЧФ

Росія скаржиться, що кримська міліція тероризує офіцерів ЧФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: