Російські моряки розлили нафту в акваторії Севастополя

Заправка паливом бойових кораблів ЧФ РФ вдруге за останній час завершилася забрудненням Чорного моря.

Заправка паливом одного з бойових кораблів Чорноморського флоту Росії закінчилася аварійним розливом нафтопродуктів і забрудненням морської акваторії Севастополя.

Нештатна ситуація виникла 7 серпня під час заправки паливом сторожового корабля "Сметливий" ЧФ РФ. З морського танкера "Істра" до моря потрапила значна кількість нафтопродуктів.

За даними журналістів, заправка корабля проводилася в самому центрі міста, біля причалів так званої Мінної стінки. Очевидці розповідають, що запах розлитих нафтопродуктів відчувався на значній відстані.

На місце інциденту прибули представники Державної Азово-чорноморської екологічної інспекції, проте посадовці Чорноморського флоту відмовили їм у доступі на територію причалу.

За інформацією екологів, розлив нафтопродуктів став другим за останній час фактом забруднення внутрішньої акваторії порту Севастополя кораблями і судами російського Чорноморського флоту.

Аналогічний інцидент стався минулого тижня. 31 липня під час заправки ракетного корабля на повітряній подушці "Самум" з танкера також вилилися нафтопродукти. Тоді екологи оцінили збитки в 175 тисяч доларів, але командування ЧФ факти забруднення морської акваторії заперечує.

Читайте також:

На стрільбищі Чорноморського флота в Криму поранили студентку

Севастополь вимагає з держбюджету гроші за базування ЧФ Росії

У Криму затримали моряків ЧФ Росії з вантажем крилатих ракет

Росія вважає, що ЧФ має бути у Криму і після 2017 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: