Російські "вчені", яких не пустили в Україну, виявились політтехнологами

За даними ЗМІ, політтехнологи причетні до тіньового фінансування з Росії діяльності блоку Леоніда Грача "За Новий Крим!".

Співробітники Державної прикордонної служби відмовили в пропуску в Україну двом громадянам Росії - політтехнологам Володимиру Фролову й Олені Меськовій, які прибули в аеропорт "Бориспіль".

Як повідомили в Службі безпеки України, росіяни не були допущені на територію країни на підставі статті 25 Закону "Про правовий статус іноземців і осіб без громадянства".

Водночас, як повідомило поінформоване джерело, близьке до кіл політтехнологів Криму, Фролов і Меськова причетні до тіньового фінансування з Росії діяльності блоку Леоніда Грача "За Новий Крим!".

Фролов є президентом фонду україно-російських гуманітарних зв'язків "Визнання", а Меськова є директором цього фонду. Джерело зазначило, що цей фонд не зареєстрований в органах юстиції й причетний до фінансування масових антиукраїнських акцій у Керчі (Крим), які проходили у вересні.

Нагадаємо, російське МЗС стверджує, що затримані в аеропорту "Бориспіль" Фролов і Меськова - російські вчені, які прилетіли до Києва взяти участь у міжнародній конференції, присвяченій актуальним проблемам молодіжної політики в Україні і в Росії, котра проводиться силами неурядових організацій.

"Судячи з усього, певним політичним силам в Україні явно не до душі двосторонній діалог, що поступово відновлюється останнім часом, і спрямований на створення умов для повернення наших відносин у русло реального, взаємовигідного партнерства", - зазначили в Москві.

Читайте також:

До України не пустили двох російських вчених

Затуліна знову не пустили в Україну

В Україну не пустили отамана донських козаків

Генсека "Репортерів без кордонів" не пустили до Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: