Російські військові почали навчання в Криму

Чорноморський флот кілька днів буде проводити маневри та стрільби.

Кораблі та підрозділи Чорноморського флоту Росії почали і до 13 березня проведуть заліково-технічні навчання на території Криму.

Зокрема, у морі діють флагман ЧФ РФ – гвардійський ракетний крейсер "Москва", великий протичовновий корабель "Керч", сторожові кораблі "Ладный" і "Сметливый".

"Бойові одиниці виконують спільні залікові бойові вправи. Зокрема, заплановані артилерійська стрільба і стрільба зенітно-ракетними комплексами по надводних морських і повітряних цілях", - повідомили у Службі інформації та громадських зв`язків ЧФ.

На полігоні бойової підготовки артилерійську стрільбу по щиту і пуски зенітних ракет виконують ракетний корабель на повітряній подушці "Бора" і малий ракетний корабель "Міраж".

Крім того, в районі морського десантного полігону "Опук" великі десантні кораблі "Ямал" і "Азов" відпрацьовують "елементи другого курсового завдання". "Зокрема, кораблям належить відпрацювати виконання артилерійської стрільби і провести тактико-стройове заняття з особовим складом і технікою бригади морської піхоти Чорноморського флоту", - зазначається у повідомленні.

Також на полігоні "Опук" особовий склад десантно-штурмового батальйону, самохідно-артилерійського дивізіону, інженерно-десантної роти й інших підрозділів бригади морської піхоти ЧФ РФ продовжують виконання завдань за планами польового виходу.

Нагадаємо, нещодавно голова російської Ради Федерації Сергій Миронов заявив, що Чорноморський флот РФ повинен залишитися на території України й після 2017 року, коли завершується його термін перебування в Криму.

На думку Миронова, задля досягнення цієї мети Росія повинна провести переговори з українською стороною.

Разом із тим, український експерт Олександр Палій вважає, що Росія вже почала виведення свого флоту з території Криму.

Читайте також:

Експерт: Росія готується виводити флот з Криму

Від Тимошенко вимагають вибити з ЧФ РФ борги

Російський спікер: ЧФ має залишитися в Україні після 2017 року

Віце-адмірал припускає, що на кораблях ЧФ в Криму знаходиться ядерна зброя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: