Російські журналісти почули у виступі Ющенка погрозу бакланам

Низка російських ЗМІ, цитуючи виступ Ющенка, припустилася курйозної помилки, приписавши президенту слова з вуличного сленгу.

Російські журналісти почули у виступі Ющенка погрозу бакланам
Російські журналісти почули у виступі Ющенка погрозу бакланам
Російські ЗМІ цитуючи виступ президента України Віктора Ющенка, повідомили, що глава держави пообіцяв захистити країну від "бакланів", які загрожують її безпеці.

Пізніше з'ясувалося, що журналісти помилилися: Ющенко говорив не про "бакланів", а про "два клани" (маючи на увазі оточення кандидатів у президенти Юлії Тимошенко і Віктора Януковича).

У матеріалі, розповсюдженому РИА "Новости" наводиться наступний вислів українського президента: "Я запевняю, як президент, що не допущу, щоб баклани в боротьбі за владу підірвали стабільність у нашій державі". У такому вигляді цитату передрукувала низка російських ЗМІ.

Насправді глава української держави сказав дещо інше. "Я запевняю, що як президент не допущу, щоб два клани у битві за владу підірвали стабільність в державі", - цитують Віктора Ющенка вітчизняні інформагентства.

Передаючи виступ президента, РИА "Новости" пояснювало значення цього слова: "Баклан" у просторіччі використовується як синонім слова "базікало". "Баклан" на молодіжному сленгу - це дурень, а на кримінальному жаргоні - недосвідчений злодій, дрібний спекулянт або хуліган", - пояснило агентство.

Скріншот замітки РИА "Новости" про "бакланів" можна подивитися тут.

Читайте також:

Литвин вимагає дозволити відстріл бакланів

Ющенко закликав українців 7 лютого прийти на вибори

Ющенко присвоїв Бандері звання Героя України

Герман визнала, що Янукович не вміє говорити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: