Російські журналісти почули у виступі Ющенка погрозу бакланам

Низка російських ЗМІ, цитуючи виступ Ющенка, припустилася курйозної помилки, приписавши президенту слова з вуличного сленгу.

Російські журналісти почули у виступі Ющенка погрозу бакланам
Російські журналісти почули у виступі Ющенка погрозу бакланам
Російські ЗМІ цитуючи виступ президента України Віктора Ющенка, повідомили, що глава держави пообіцяв захистити країну від "бакланів", які загрожують її безпеці.

Пізніше з'ясувалося, що журналісти помилилися: Ющенко говорив не про "бакланів", а про "два клани" (маючи на увазі оточення кандидатів у президенти Юлії Тимошенко і Віктора Януковича).

У матеріалі, розповсюдженому РИА "Новости" наводиться наступний вислів українського президента: "Я запевняю, як президент, що не допущу, щоб баклани в боротьбі за владу підірвали стабільність у нашій державі". У такому вигляді цитату передрукувала низка російських ЗМІ.

Насправді глава української держави сказав дещо інше. "Я запевняю, що як президент не допущу, щоб два клани у битві за владу підірвали стабільність в державі", - цитують Віктора Ющенка вітчизняні інформагентства.

Передаючи виступ президента, РИА "Новости" пояснювало значення цього слова: "Баклан" у просторіччі використовується як синонім слова "базікало". "Баклан" на молодіжному сленгу - це дурень, а на кримінальному жаргоні - недосвідчений злодій, дрібний спекулянт або хуліган", - пояснило агентство.

Скріншот замітки РИА "Новости" про "бакланів" можна подивитися тут.

Читайте також:

Литвин вимагає дозволити відстріл бакланів

Ющенко закликав українців 7 лютого прийти на вибори

Ющенко присвоїв Бандері звання Героя України

Герман визнала, що Янукович не вміє говорити

ВідеоРосійські журналісти почули у виступі Ющенка погрозу бакланам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: