Російській фільм дискредитує збройні сили України

Документальний фільм журналіста Аркадія Мамонтова викликав негативну реакцію Міноборони.

Фільм Мамонтова "Свій-чужий"
Вести.ру
Міністерство оборони України називає провокацією і дискредитацією України і її збройних сил продемонстрований на російському телебаченні документальний фільм журналіста Аркадія Мамонтова "Свій - чужий", в якому автор намагався прослідити і довести участь українських військовослужбовців в подіях на Кавказі в серпні 2008 року.

"У фільмі... немає жодних наявних документальних доказів участі військовослужбовців і працівників Збройних Сил України в російсько-грузинському конфлікті в серпні 2008 року. Навіть сам автор в своєму черговому відеонаклепі вказав на те, що не має реальних документальних підтверджень участі українських військових в цьому конфлікті, і вся "доказова" частина фільму базується лише на "базіканні" - поясненнях так званих свідків", - зазначається в заяві Міноборони.

Відомство черговий раз заявляє, що військовослужбовці ЗСУ не брали участь в російсько-грузинському конфлікті в серпні минулого року.

При цьому в Міноборони відзначають, що фільм Мамонтова "Свій - чужий" є не першою спробою дискредитувати Україну і ЗСУ. У 2006 році на російському телеканалі був продемонстрований документальний фільм Мамонтова "Під грифом "Таємно", в якому йшла мова про нібито розміщенні на території військового гарнізону "Макаров-1" в Київській області приміщення для утримання в'язнів ЦРУ США.

У 2007 році Голосіївський райсуд Києва задовольнив позов Міноборони і визнав недостовірною інформацію про розміщення таємних в'язниць ЦРУ і зобов'язав Федеральне державне унітарне підприємство "Всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія" і журналіста спростувати недостовірну інформацію шляхом трансляції в ефірі повного тексту вирішення суду.

У цьому ж році Апеляційний суд Києва відхилював скаргу російської телерадіокомпанії і Мамонтова і залишив вирішення Голосіївського райсуду без змін.

Читайте також:
Через борги Україна залишилась без повітряної оборони
Грузія не віддасть РФ сержанта Глухова
В Росії за рік без війни загинув 471 солдат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: