Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відділ держрегулювання кіновідеопрокату Міністерства культури не рекомендував до показу антиукраїнську картину "Ми з майбутнього-2".

Російський фільм "Ми з майбутнього-2", прем`єра якого в Росії запланована на 18 лютого, не допущений до показу в Україні.

Відділ держрегулювання кіновідеопрокату Міністерства культури, який видає прокатні посвідчення, не дозволив показ картини про події Великої Вітчизняної війни.

"Близько місяця тому наші експерти переглянули фільм і не рекомендували його до показу на території України", - розповіла начальник відділу держрегулювання кіновідеопрокату Мінкульту Лідія Клименко.

"З того часу нічого не змінилося - до нас більше ніхто не звертався", - сказала Клименко.

Події стрічки розгортаються в Західній Україні. Туди приїжджають студенти з Росії для реконструкції битви у Бродівському котлі 44-го року.

Українці зображені радикальними націоналістами, які воюють тільки на німецькому боці, а російських хлопців називають окупантами.

Росіян іще перед приїздом до України попереджають, мовляв, вас називатимуть лише москалями. На зауваження, що це не зовсім правда, автори кіно повідомили, що це художній фільм, а не документальний.

До російського фільму залучені українські актори - син та онук Богдана Ступки. Остап Ступка грає досить жорсткого упівця, але з батьком про роль не радився.

Актор розповів, що погодився на роль одразу, бо в Україні кіно не знімають. Остап Ступка заявляє, що ідеологічні нюанси – це одне, а робота і гонорар – інше.

Журналіст із фахом історика Данило Яневський переконаний, що співвітчизники нічого не втратять, якщо не побачать цей фільм.

Енутзіасти планують відтитрувати всю стрічку достовірною інформацією з архівів, коли вона з'явиться в Інтернеті. А от автори фільму все ж таки сподіваються на прокат.

Читайте також:

У Києві показали антиукраїнський фільм "Ми з майбутнього-2"

Російський фільм з Остапом Ступкою ризикує потрапити під заборону в Україні

Партія регіонів не відбиратиме у Бандери звання Героя

ВідеоПоказ фільму "Ми з майбутнього-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції