"Російський марш" у Сімферополі відбувся

У Сімферополі пройшов "Російський марш" за участю понад тисячі чоловік.

У Сімферополі сьогодні, 4 листопада, коли в Росії відзначається День народної єдності, ряд проросійських громадсько-політичних організацій Криму провели так званий "Російський марш".

Як передає кореспондент УНІАН, у Сімферополі пройшли дві акції - одна була організована активістами Слов`янської партії та її союзниками (вона зібрала близько 200 чоловік), другу акцію провели активісти партії "Російський блок", Російської общини Криму і Кримського козачого союзу (ця акція зібрала понад тисячу чоловік).

"Російський марш"
NEWSru.com
Учасники мітингу критикували сьогоднішню владу в Україні
Акція активістів партії "Російський блок" та її союзників розпочалася з мітингу біля Верховної Ради Криму. Мітингувальники тримали в руках прапори Росії, Криму, Андріївські прапори, стяги своїх громадсько-політичних сил, а також транспаранти з написами: «4 ноября - День народного единства», «Русскому языку – гражданский статус», «Освободим мать городов русских - Киев – от фашистской скверны» і т.п.

Крім того, мітингувальники тримали в руках портрети Президента РФ Володимира Путіна з написом: «За Родину! За Путина! За русский язык!». Учасники акції періодично скандували: «Россия, Украина, Беларусь - єдинство!», «В единстве русских – сила!» тощо.

Учасники мітингу критикували сьогоднішню владу в Україні, порівнювали нинішніх Президентів України і Грузії зі лже-Дмитрієм, а президентських дружин - з Марією Мнішек.

Під час мітингу повідомлялося, що лідер Російської общини Криму, перший віце-спікер кримського парламенту Сергій Цеков сьогодні знаходиться в Кремлі на прийомі у Президента РФ В.Путіна.

Після мітингу учасники "Російського маршу" в Сімферополі пройшли до пам`ятника полководцеві Олександру Суворову. Там відбулося покладання квітів "великому полководцеві від легендарних нащадків" і пройшов міні-мітинг. Люди скандували: "Великой России - Ура!", "Слава великому Суворову!".

Як заявив журналістам лідер кримської організації партії "Російський блок", депутат ВР АРК Олег Родівілов, ніхто не забороняв його політичній силі проводити сьогодні "Російський марш" у Сімферополі.

"Заборони громадській організації на хід – немає. Республіканська організація партії "Російський блок" не є звичайною організацією, вона є частиною партії співвітчизників – партії "Російський блок"," - сказав О.Родівілов.

"Русский марш"
NEWSru.ua
У Сімферополі пройшли дві акції
Нагадаємо, напередодні прес-служба кримської прокуратури повідомила, що суд заборонив проведення 4 листопада в Сімферополі "Російського маршу". Як ішлося в повідомленні, суд, детально розглянувши доводи міської влади і представників сторін, заборонив громадським організаціям "Російський фронт Сергія Шувайникова", "Російська община Сімферополя", "Російський національний з`їзд", "Конгрес російських общин Криму", партії "Російський блок", організації "В майбутнє – з Росією", УНП, УРП "Собор", ініціативній групі жителів міста та ін. проведення масових акцій і маршів у Сімферополі в неділю – 4 листопада.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: