Російський опозиціонер розповів про ядерну зброю в Севастополі

Таку думку один із лідерів російської опозиції висловив в Одесі.

Голова центральної ради російської Партії Свободи Юрій Бєляєв
Голова центральної ради російської Партії Свободи Юрій Бєляєв
Голова центральної ради російської Партії Свободи Юрій Бєляєв переконаний, що Росія веде агресивну політику проти України.

Таку думку один із лідерів російської опозиції висловив 24 вересня в Одесі.

"Вся політика Росії щодо України побудована агресивно, за принципом:" Якщо ви не будете робити, те що нам треба, вам буде погано ", - сказав Бєляєв.

"Що ще потрібно доводити після недавніх заяв президента Росії Мєдвєдєва? - Поставив риторичне запитання російський політик. - Це ж явне втручання у внутрішні справи України".

При цьому він висловив переконання: "І вони будуть продовжувати таку політику. У них немає іншого виходу". "Щоб утриматися при владі їм потрібен черговий конфлікт, і одним з потенційних конфліктних моментів Росії та України стає питання статусу міста Севастополя", - припустив Бєляєв.

Неважко помітити, сказав лідер Партії Свободи, що "російські ЗМІ постійно нагнітають ситуацію проти України: по телебаченню йдуть постійні передачі проти України, а також Грузії. Явно йде підготовка до чогось дуже серйозного. І я думаю, що мова йде про Севастополь, тому що це найболючіше місце".

Російський політик переконаний, що "сценарій Севастополя для України досить реальний. Там знаходиться російської військово-морської база і маса зброї. І навіть існує версія, що на цій чорноморської базі є ядерна зброя, що заборонено відповідними угодами - ядерна зброя не може зберігатися в чужій країні ".

Поділився Бєляєв також своїми політичними прогнозами щодо результатів майбутніх виборів президента України. "Думаю, що президентом України стане Юлія Тимошенко. У мене є така впевненість, тому що вона дуже вольова жінка і працює тільки на перемогу", - заявив він.

При цьому політик додав, що у разі обрання президентом Тимошенко не повинна стати "другим Путіним". Лідер Партії Свободи нагадав, що "Путін теж починав як патріот. Але потім всі побачили, до чого це призвело".

Бєляєв піддав критиці агресивну зовнішню політику Кремля в зв'язку з військовими діями проти Грузії, заявивши про неприпустимість втручання у вирішення внутрішньогрузинських проблем: "це їхня територія - нехай роблять, що хочуть. Не справа посилати російських хлопців, щоб гинути там".

Лідер Партії Свободи також констатував, що "95% російських підприємств стоять, а удаване благополуччя держави залежить тільки від ціни на нафту. Варто їй знизитися - і держава обвалиться. А може, навіть раніше, ніж ціна на нафту".

Читайте також:

Росія може задіяти морських піхотинців для провокацій в Криму

Росія може почати зазіхати на Крим за кілька років

МЗС: визнавши Абхазію й Південну Осетію Україна втратить Крим

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: