Російський посол приїде до України тільки після виборів

На думку російського експерта, новий посол РФ отримає документи для роботи в Україні вже від нового президента.

Росія відправить свого нового посла Михайла Зурабова до Києва після президентських виборів, впевнений перший віце-президент російського фонду "Центр політичних технологій" Олексій Макаркін.

"Я думаю, що слово "своєчасно" означає, що посол Росії приїде до України після завершення президентських виборів. Вочевидь, вибори складатимуться з двох турів, і як тільки в Україні заспокоїться ситуація і буде приведено до присяги нового президента, він прийме вірчі грамоти", - спрогнозував експерт.

За його словами, заяву міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова про те, що російський посол "своєчасно" приїде до Києва, було зроблено для того, щоб трохи поліпшити напружену психологічну обстановку у двосторонніх відносинах.

"Ця заява сприяє тому, що ситуація трохи розрядилася – стало зрозуміло, що в осяжній перспективі Зурабов приїде і це питання буде знято", - наголосив експерт.

Нагадаємо, російський президент Дмитро Мєдвєдєв підписав указ про призначення Зурабова послом в Україні 5 серпня. Втім, відправлення посла до Києва Мєдвєдєв затримав, розкритикувавши українського колегу Віктора Ющенка за його антиросійську політику.

У жовтні глава МЗС РФ Лавров заявив, що Зурабов готується до відправлення до України.

Дипломат також наголосив, що російський посол прибуде до Києва своєчасно.

Читайте також:

Кремль обіцяє "своєчасно" надіслати в Київ нового посла

Кремль знову затримав відправлення посла до України

Ющенко звинуватив Росію у заморожуванні відносин з Україною

Мєдвєдєв призначив Зурабова після сварки з Ющенком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: