Російський спікер порадив Януковичу не ігнорувати виборців Тимошенко

Глава верхньої палати російського парламенту побажав Януковичу працювати на благо всього українського народу

Глава верхньої палати російського парламенту Сергій Миронов вважає, що новообраний президент України Віктор Янукович має враховувати інтереси виборців, які на виборах проголосували за його конкурента Юлію Тимошенко.

"Те, що велика кількість жителів України підтримала Юлію Тимошенко, новий президент має враховувати. Треба наводити мости, треба співпрацювати. Як кажуть у нас у країні, наш президент - він президент усіх росіян, незалежно від того, які політичні партії висували, підтримували його. Треба працювати на благо всіх росіян. Це адресуємо Віктору Федоровичу – він має працювати на благо всієї України, всього українського народу", - сказав Миронов.

Він також висловив задоволення виборчою компанією в Україні. "Оцінюю вибори позитивно. Радий, що братський український народ обрав лідера і не ввергнувся в якусь незрозумілу ситуацію, часто неконституційну", - сказав Миронов.

Нагадаємо, 15 лютого президент Росії Дмитро Мєдвєдєв і прем’єр-міністр Володимир Путін привітали Віктора Януковича з нагоди обрання президентом України і запросили його найближчим часом відвідати РФ.

Російський президент, зокрема, висловив сподівання, що російсько-українська взаємодія "знову набуде конструктивного і плідного, справді - партнерського характеру".

Читайте також:

Путін: лідери Майдану плюнули в обличчя своїм спонсорам

Путін привітав Януковича з перемогою на виборах

Мєдвєдєв привітав Януковича з перемогою і запросив до Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: