Вночі Росія без попередження призупинила рух транспорту через пункти пропуску з Україною

Обмеження тривало протягом шести годин.

На шість годин Росія призупинила рух транспорту з України через усі контрольно-пропускні пункти Харківської, Луганської та Сумської областей, повідомляється у випуску новин ТСН.12:00.

Автівки припинили пускати з 18 вечора 16 серпня. Заздалегідь про це російські прикордонники не попереджали, а коли виникли затримки транспорту, - відправили українським прикордонникам факс. В ньому пояснили, що проводять планові регламентні роботи на прикордонних пунктах.

Вночі, зазвичай, рух через кордон не дуже жвавий, тому призупинення роботи російських прикордонників не викликало великих черг з українського боку. З півночі робота контрольно-пропускних пунктів відновлена.

"Заздалегідь російська сторона про такі незручності не повідомляла - вона безпосередньо під час проведення призупинення митного оформлення надіслала факсимільне повідомлення і своєю чергою це викликало ряд незручностей", - прокоментував прес-офіцер Східного регіонального управління Держприкордонслужби України Олександр Трохимець.

Напередодні великі черги утворилися на кордоні з Польщею, але це пов'язано не з перекриттям руху, а з тим, що після релігійних свят на пунктах пропуску завжди людно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: