Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія без пояснень не пустила до утримуваного в СІЗО Гриба українських лікарів

Про це повідомив ТСН повідомив батько в'язня.

До утримуваного у краснодарському СІЗО українця Павла Гриба не пустили українських лікарів, які виїхали до Росії напередодні.

Як розповів ТСН батько Павла Ігор Гриб, Росія відмовляється пояснювати мотиви відмови.

"Лікарі приїхали. Я розмовляв з нашим представником Генконсульства у Ростові-на-Дону, який супроводжував нашу групу до Краснодара, і він повідомив, що російська сторона не надала дозвіл нічим не мотивуючи, як це завжди роблять. Тобто відмовляють, і ніяк не коментують. Зараз лікарями і представниками консульства пишуться відповідні скарги", - повідомив пан Ігор.

Нагадаємо, в білоруському Гомелі зник український громадянин Павло Гриб: за словами батьків, він був затриманий співробітниками ФСБ. До Білорусі він поїхав 24 серпня, щоб зустрітись із дівчиною, яка мешкає у Росії, з якою познайомився через Інтернет. 17-річна жителька міста Сочі в інтерв'ю ТСН зізналась, що справді запросила хлопця до Білорусі. Змусили її це зробити співробітники ФСБ Росії, бо вона також перебуває під слідством.

ВідеоУкраїнські медики вирушили в Краснодар до викраденого Росією Павла Гриба

В поліції міста Гомель батьку повідомили, що його син перебував у розшуку за терористичну діяльність. 7 вересня стало відомо, що Гриб перебуває у СІЗО в російському місті Краснодар.  Суд арештував Гриба до 17 жовтня.  Адвокат заарештованого Андрій Сабінін повідомив, що хлопця звинувачують за статтею 205.1 КК РФ ("Сприяння терористичній діяльності").  

Залиште свій коментар

Вибір редакції