Росія безкоштовно навчатиме українських військових

Питання обміну курсантами військових вузів між Україною і Росією майже вирішене. Україні залишилося визначитися з кількістю курсантів, які проходитимуть навчання у РФ.

Росія пропонує "на безплатній основі" проводити підготовку українських курсантів у своїх військових навчальних закладах.

Про це заявив міністр оборони РФ Анатолій Сердюков після зустрічі зі своїм українським колегою Михайлом Єжелем.

За словами Сердюкова, переговори з питання обміну курсантами військових вузів між Україною і Росією проводяться не вперше. "Українській стороні залишилося визначитися з кількістю курсантів, які проходитимуть навчання у вузах РФ", - зазаначив російський міністр.

У свою чергу, міністр оборони України Михайло Єжель підтвердив зацікавленість Міноборони України у взаємному обміні з РФ курсантами військових вузів.

"Ми готові і навчатимемо наших фахівців в академії Генштабу РФ і вищих навчальних закладах різних родів військ", - відзначив Єжель.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович вислювався за необхідність реформування Збройних сил України.

Пізніше, міністр оборони Михайло Єжель повідомляв про намір України вивчити досвід Росії в реформуванні армії. "Ми, звичайно, не можемо копіювати наших сусідів на 100%, але враховувати досвід ми обов'язково повинні й будемо це робити", - сказав Єжель.

Читайте також:

Росія відмовилась купувати крейсер "Україна"

Україна реформуватиме армію за російським зразком

Росія зажадала Єдиного економічного простору з Україною

Президент дав зрозуміти, що контрактної армії не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: