Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія частково розблокувала українські порти в Азовському морі - Омелян

За словами міністра, на РФ вплинули українська влада і міжнародна спільнота.

Росія частково відновила доступ до українських портів у Маріуполі та Бердянську, розблокувавши прохід для кораблів у Керченській протоці.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Так, частково розблоковані порти Бердянськ та Маріуполь. Судна здійснюють свій рух на вхід та вихід через Керченську протоку у напрямку українських портів. Судна зупиняються російською стороною, оглядаються, як і раніше, проте частково рух відновлено", - сказав урядовець.

Він зазначив що 17 суден наразі чекають на дозвіл увійти в Азовське море, одне судно чекає на вихід. Ще дев'ять кораблів стоять у портах біля причалів. 

За словами Омеляна, частковому розблокуванню портів сприяли дії української влади та реакція міжнародної спільноти на агресію Росії, а також діяльність іноземних медіа.

"Вчора разом із заступником Міністра оборони України Анатолієм Петренком та керівником Адміністрації морських портів України ми зробили розширену спільну прес-конференцію в порту Маріуполя для іноземних медіа, де розповіли про порушення міжнародного права з боку Російської Федерації, економічні та геополітичні загрози від блокування портів Азову, а також закликали міжнародну спільноту виступити єдиним голосом на захист демократії, миру і свободи в Україні", - сказав Омелян.

Нагадаємо, Російська Федерація останнім часом вдвічі збільшила корабельний склад в акваторії Азовського моря. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції