Росія допоможе Україні ліками від грипу

Російський та український прем’єри провели телефонну розмову, в ході якою домовилися про допомогу РФ у боротьбі з грипом в Україні.

Прем‘єр-міністр Юлія Тимошенко та прем‘єр-міністр Росії  Володимир Путін провели телефонну розмову, під час якої обговорили питання боротьби з епідемією грипу.

Путін повідомив, що готовий направити в Україну 200 тис. упаковок противірусного лікарського засобу „Арбідол”.

Прем‘єр-міністри України та Росії домовилися про спільні лабораторні дослідження штамів грипу, які постійно змінюються, і про об‘єднання інтелектуальних зусиль двох країн у дослідницькому напрямку.

Глава українського уряду звернулася до свого російського колеги з пропозицією закупити у Російської Федерації негайно, в першочерговому порядку вакцини, які можна використовувати для профілактики грипу.

Путін пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб російська протигрипозна вакцина була поставлена в Україну в найкоротший термін.

Кабмін зазначає, що телефонні переговори Тимошенко та Путіна "в черговий раз засвідчили високий рівень конструктивної та добросусідської співпраці між главами урядів обох країн”.

Згідно з останніми даними МОЗ, станом 5 листопада, в Україні від пневмонії померли 95 людей. За останню добу в Україні захворіли на ГРВІ та грип 127 тис. людей. Таким чином, починаючи з 29 жовтня, в державі хворіють 632,9 тис. людей.

Крім того, 4 листопада Міністерство охорони здоров'я заявило, що в Україні зафіксовано шість випадків смерті від вірусу грипу А/H1N1, лабораторно підтверджено 17 випадків захворювання.

Читайте також:

Після оздоровлення в санаторії діти захворіли на грип

Першу смерть від невідомої пневмонії зафіксовано у Харкові

Європа послала в Україну п'ятьох лікарів

У Черкасах теж оголосили епідемію грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: