Росія готова ратифікувати угоду про демаркацію кордону з Україною

МЗС РФ готується до ратифікації угоди про демаркацію українсько-російського кордону. Зараз цей документ знаходиться в уряді.

Держдума Росії готова ратифікувати угоду про демаркацію українсько-російського кордону.

Про це повідомив голова Комітету Держдуми з економічної політики і підприємництва Євген Федоров.

"Зараз цей документ в уряді, а точніше - в МЗС РФ і готується до ратифікації. Процедура ратифікації відбудеться відразу після того, як МЗС і уряд підготують проект до внесення до Державної думи", - сказав Федоров.

За його словами, підготовка таких документів зазвичай займає кілька місяців. "Це залежить не від Держдуми, а від уряду. Зазвичай підготовка займає кілька місяців, але уряд може це й прискорити, як це було з ратифікацією угоди щодо ЧФ РФ", - сказав він.

Федоров повідомив, що Держдума зацікавлена в тому, щоб усі договори були якнайшвидше ратифіковані.

Російський депутат також упевнений, що сторони знайдуть компромісне рішення щодо демаркації російсько-українського кордону в Азовському морі та Керченській протоці.

"У даному випадку дуже важлива політична воля, що дозволяє провести інтенсивне обговорення і знайти рішення, яке всіх влаштовує", - сказав він.

Нагадаємо, 17 травня міністри закордонних справ України і РФ Костянтин Грищенко і Сергій Лавров підписали угоду про демаркацію українсько-російського державного кордону.

Читайте також:

Україна піде на поступки Білорусі заради демаркації кордону

Огризко: Росія давно зізналася, що Керченську протоку здати не може

МЗС: Україна не віддасть Росії Керченську протоку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: