Росія готова розмістити в Україні замовлення на будівництво 15 військових кораблів для ЧФ

Під час переговорів у рамках засідання комітету з питань безпеки українсько-російської міждержавної комісії Росія заявила про зацікавленість в розміщенні в Україні замовлення на військові кораблі.

Росія зацікавлена в розміщенні на суднобудівельних потужностях України замовлення на будівництво 15 військових кораблів у рамках програми оновлення Чорноморського флоту РФ в Криму.

Відповідна пропозиція була озвучена російською стороною під час переговорів у рамках засідання комітету з питань безпеки українсько-російської міждержавної комісії, що днями відбулося в Криму, повідомило близьке до переговорів джерело.

"Пропозиції російських колег по співпраці у рамках програми оновлення ЧФ РФ в даний час знаходяться на вивченні української сторони", - сказало джерело.

За його словами, зі свого боку, українська сторона підтвердила готовність взяти участь у кооперації по ремонту російських кораблів Чорноморського флоту та утилізації застарілої інфраструктури ЧФ Росії в Криму.

Як повідомлялося, минулого тижня головком ВМФ Росії адмірал Володимир Висоцький повідомив, що Чорноморський флот до кінця 2020 року повинен отримати 15 нових фрегатів і підводних човнів. За словами адмірала, перший фрегат і один підводний човен будуть закладені вже цього року.

Міністр оборони України Михайло Єжель у свою чергу заявив, що Київ готовий вести з Москвою переговори щодо переозброєння ЧФ Росії.

Згідно з експертними оцінками, в даний час об'єкти ЧФ РФ у Криму відслужили свій ресурс не менше ніж на 80%.

Читайте також:

ВМФ РФ назвав ім'я нового командувача Чорноморським флотом

Росія збирається утилізувати боєприпаси ЧФ в Україні

Україна погодилась обговорити з Росією переозброєння ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: