Перейти до змісту
Росія готова розпочати масштабну континентальну війну – Турчинов

Росія готова розпочати масштабну континентальну війну – Турчинов

Першою Росія намагатиметься захопити Україну.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що Росія готується до масштабної континентальної війні. Про це він розповів на Київському форумі безпеки, передає видання "Укрінформ".

Турчинов вважає, що Росія готується до повномасштабних військових дій в Європі. "І, безумовно, перший плацдарм, який вони будуть намагатися взяти - це наша країна", - уточнив він.

За його словами, небезпека з боку Росії полягає в тому, що вона не зупиняється на окупованих територіях.

"Ми бачимо, як в останні роки дуже швидко розвивається військова інфраструктура вздовж українського кордону", - розповів Турчинов.

За інформацією секретаря РНБО, для наступу в Україні російська сторона готує чотири дивізії і п'ять бригад повітряно-десантних військ, п'ять бригад і полк морської піхоти.

Нагадаємо, 21 березня Турчинов в інтерв'ю ТСН поділився планами на майбутнє.

Відео Секрети Турчинова: повна версія інтерв'ю секретаря РНБО для ТСН

Кореспондент ТСН Даша Счастлива потрапила у таємні кабінети секретаря РНБО Олександра Турчинова. І їй навіть дозволили натиснути секретні пульти, які керують країною, і подивитися секретні відеокамери. Про стосунки зі стратегічною сімкою, любов до перчика, про жінок у політиці, зйомки в кіно і вибори – у відвертому інтерв'ю.

Секрети Турчинова: повна версія інтерв'ю секретаря РНБО для ТСН

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин