Росія готова співпрацювати з новим президентом України

У МЗС РФ запевнили у співпраці з президентом України, якого обере народ.

Російська сторона готова розвивати співпрацю з новим президентом України, який буде обраний шляхом вільного волевиявлення громадян України.

Про це на брифінгу в Москві повідомив офіційний представник МЗС РФ Андрій Нестеренко.

"Ми справді стежимо за розвитком ситуації в Україні. Можна сказати, що ми будемо готові розвивати російсько-українську співпрацю за всіма напрямками з будь-яким керівництвом цієї країни, яке буде обране на основі вільного волевиявлення українського народу", - сказав Нестеренко.

Нагадаємо, 11 серпня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв піддав жорсткій критиці "антиросійський" курс українського керівництва, зокрема президента Віктора Ющенка, і вирішив відкласти приїзд до України нового посла Росії.

У зверненні російського лідера до Ющенка, Мєдвєдєв висловив "глибоку заклопотаність нинішнім, без перебільшення, кризовим станом російсько-українських стосунків". "Те, що ми спостерігаємо в роки Вашого президентства, не можна сприймати інакше, як відхід української сторони від принципів дружби і партнерства з Росією, закріплених у Договорі 1997 року", - додав він.

Читайте також:

Мєдвєдєв похвалив Путіна за роботу під час кризи

Мєдвєдєв: Україна оголошує героями нацистських поплічників

Мєдвєдєв призначив Зурабова після сварки з Ющенком

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: