Росія готова створити з Україною спільне авіаційне підприємство

Дмитро Мєдвєдєв розповів про низку ідей щодо створення спільних україно-російських підприємств у сфері авіабудівництва.

Дмитро Медвєдєв
Мєдвєдєв не виключив створення спільних з Україною авіаційних підприємств
Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив про можливе створення спільних українсько-російських підприємств в авіаційній сфері.

"У співпраці в сфері авіації у нас непоганий заділ, він носить історичний характер, і наші основні компанії, я маю на увазі "Антонов" і Об'єднану авіабудівну компанію, перебувають у прямому контакті", - сказав президент РФ в інтерв'ю українським телеканалам.

"Зараз розглядається цілий ряд ідей, зокрема, і про продовження співробітництва за окремими моделями, таким, як Ан-140 і Ан-148. І навіть за однією з них зараз розглядається питання про те, щоб, можливо, почати її збирання на потужностях нашого Об'єднаного авіабудівного холдингу. Те ж саме стосується деяких інших моделей літаків і вертольотів", - зазначив російський президент.

"Чи будуть створені спільні підприємства? Я цього не виключаю. Але для цього потрібно остаточно домовитися", - підкреслив Мєдвєдєв.

За його словами, виробнича кооперація у сфері авіаційної промисловості є "абсолютно логічною".

"Технологічна основа у нас дуже близька, якщо не сказати однакова, загальні проблеми, тому що пора взагалі літаки малювати не на ватмані і кульмані, а з використанням цифрових технологій", - заявив президент Росії.

У квітні у розпорядження журналістів потрапив текст договору, яким передбачається передача російській стороні контрольного пакету акцій українських компаній авіаційної галузі.

Як відомо, Дмитро Мєдвєдєв перебуватиме в Україні з офіційним візитом 17 та 18 травня. У програмі візиту заплановані, зокрема, зустріч з президентом України Віктором Януковичем і підписання низки двосторонніх документів.

Читайте також:

Мєдвєдєв: базування ЧФ РФ у Криму - гарантія безпеки Європи

Мєдвєдєв поки не збирається об'єднувати "Газпром" з "Нафтогазом"

Суд заборонив зустрічати Мєдвєдєва в Києві акціями протесту

Росія прагне отримати авіабудування України в обмін на дешевий газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: