Росія хоче поміняти українську Конституцію?

Тільки таким чином можна залишити Чорноморський флот РФ у Криму після 2017 року. А саме цього хочуть російські посадовці.

Росія має невеликі шанси залишити свій Чорноморський флот на території України після 2017 року.

Чорноморський флот
УНІАН
Незабаром питання про російський флот у Криму може знову загостритися
Таку думку в коментарі ТСН.ua висловив експерт Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Сергій Згурець.

Він вважає, що подальше перебування ЧФ РФ у Криму залежить від переговорів. "Але це означає, що треба змінити Конституцію України, яка передбачає знаходження російських військ на (своїй - ТСН.ua) території, як тимчасове, термін якого вичерпується у 2017 році", - наголосив Згурець.

"Якщо змінено Конституцію, такі речі можна внести. Все інше є приводом для дискусії, в тому числі вартість (перебування флоту в Україні - ТСН.ua) й таке інше. Поки що жодна українська політична сила не заявляла про продовження базування Чорноморського флоту на території України", - додав він.

В той же час, представники РФ, які заявляють про те, що їхній флот може залишитися в Криму після 2017 року, на думку Згурця, просто "роблять нормально політичну роботу, яка пов'язана з відстоюванням своїх інтересів. Адже Росію таке розв'язання питання влаштовує абсолютно".

"Не бачу причин, щоб все змінилося в Україні, щоб говорити про те, що треба змінювати терміни перебування (тут російського - ТСН.ua) флоту", - також наголосив Згурець.

Нагадаємо, про те, що Росія запропонує Україні обговорити продовження терміну перебування свого флоту в Криму, сьогодні заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

Раніше віце-прем'єр РФ Сергій Іванов заявляв про те, що його країна готова виводити свій флот з території України у 2017 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: