МЗС: Росія хоче посунути кордон з Україною

Росія намагається посунути морський кордон України, заявляють в Міністерстві закордонних справ України.


"Російська федерація намагається посунути той кордон, який є сьогодні в Керченській протоці, як не дивно, у бік України і, таким чином, незаконно заволодіти певною територією України в Керченській протоці... така ж ситуація і з розмежуванням Азовського моря. Така ж ситуація і з розмежування Чорного моря", - сказав директор першого територіального департаменту МЗС України Леонід Осавулюк.

Осавулюк пояснив таку поведінку Росії тим, що Москва намагається заволодіти корисними копалинами.

Дипломат додав, що українська сторона постійно намагається привернути увагу російських колег до необхідності дотримання норм міжнародного права на цих переговорах.
"Звичайно, на такі умови Україна ніколи не піде і буде вимушена прийняти необхідні заходи, можливо навіть і самостійно", - заявив він.

Москва відкидає звинувачення МЗС України.

Про це заявив офіційний представник МЗС РФ Андрій Нестеренко.

Він сказав, що "подібні дії української дипломатичної служби не сприяють розвитку взаємного діалогу, зміцненню атмосфери довіри у двосторонніх відносинах".
У чинних договорах між Російською Федерацією і Україною нічого не сказано про існування в Керченській протоці кордону, заявив офіційний представник МЗС Росії Андрій Нестеренко.

Нестеренко пояснив, що питання проходження російсько-українського державного кордону в даний час регулюються двома договорами, які передбачають визначення кордону додатковими угодами. У чинних договорах між Російською Федерацією і Україною нічого не сказано про існування в Керченській протоці кордону. У згаданих документах мова йде про тому, що всі питання повинні здійснюватися на основі двосторонньої угоди, підкреслив Нестеренко, відзначивши, що подібна угода можлива тільки на взаємовигідній основі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: