Росія збирається утилізувати боєприпаси ЧФ в Україні

Українські підприємства пропонується використати для утилізації боєприпасів і озброєнь ЧФ РФ.

Росія пропонує залучити українські підприємства для утилізації боєприпасів і озброєнь Чорноморського флоту.

Про це заявив міністр оборони Росії Анатолій Сердюков за підсумками засідання підкомітету з питань безпеки українсько-російської міждержавної комісії, що відбувся напередодні в Криму

"Великі перспективи має кооперація підприємств військової промисловості Росії і України, - сказав Сердюков. - Пропонуємо залучити спеціалізовані українські підприємства для утилізації на території України боєприпасів, озброєнь і військової техніки Чорноморського флоту Росії".

Як відомо, Київ готовий вести з Москвою переговори з питання переозброєння Чорноморського флоту РФ, що базується в Криму. Про це повідомив 24 червня в Севастополі міністр оборони України Михайло Єжель.

"У нас є угода з Росією про базування Чорноморського флоту. Треба сідати за стіл і вести переговори", - сказав Єжель, відповідаючи на питання про те, як Україна відноситься до заяви РФ про намір до 2020 року поповнити корабельний склад ЧФ РФ 15 новими кораблями.

У свою чергу глава російського оборонного відомства Анатолій Сердюков підтвердив, що Чорноморський флот поповнюватиметься новими кораблями.

Читайте також:

Україна погодилась обговорити з Росією переозброєння ЧФ РФ

ЧФ РФ поповниться 15 новими кораблями і підводними човнами

Росія скоротить чисельність Чорноморського флоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: