Росія хоче задарма забрати крейсер "Україна"

В Міністерстві оборони Російської Федерації заявили, що платити за крейсер не збираються, а готові забрати його безкоштовно.

Росія не купуватиме недобудований ракетний крейсер "Україна". Проте погоджується забрати корабель, якщо Україна віддасть його безкоштовно.

Про це повідомило джерело в Міністерстві оборони Російської Федерації.

17 травня 2010 року президенти України й РФ Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв домовилися про добудову ракетного крейсера "Україна".

Янукович заявив, що глави держав домовилися про добудову за допомогою російської сторони крейсера "Україна", який стоїть у Миколаєві на Суднобудівному заводі імені 61-го комунара.

Після чого головком ВМФ Росії адмірал Володимир Висоцький заявив, що командування флоту вивчає можливість придбання недобудованого ракетного крейсера "Україна".

Верховна Рада 6 липня 2010 р. відмінила постанову про присвоєння ракетному крейсеру назви "Україна".

Як наголошувалося в пояснювальній записці до постанови, з урахуванням того, що добудова й прийняття ракетного крейсера до складу ВМС України не передбачені, недоцільно, аби крейсер носив назву "Україна".

Ступінь готовності крейсера - 95 відсотків. Утримання недобудованого корабля обходиться бюджету України в мільйон доларів на рік. Добудова і модернізація ракетного крейсера оцінюється в 50 мільярдів рублів.

Читайте також:

Рада повернула "Україні" радянську назву

Росія збирається купити ракетний крейсер "Україна"

Росія виводить частину своїх кораблів з Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: