Україна та Росія переозброять Чорноморський флот

Сторони домовляються про нові пункти угоди між державами, адже наразі, відповідно до домовленостей, переозброєння Чорноморського флоту можливе лише за згодою України.

Росія і Україна можуть підписати нову угоду про переозброєння Чорноморського флоту Росії. Про це заявив міністр оборони Російської Федерації Анатолій Сердюков.

”Ми дійсно обговорюємо це питання, ми намагаємося сформулювати нові положення цієї угоди”, - сказав Сердюков.

Сторони домовляються про нові пункти угоди між державами, адже наразі, відповідно до домовленостей, переозброєння Чорноморського флоту можливе лише за згодою України.

Глава Міноборони України Михайло Єжель, у свою чергу, підкреслив, що проблем з переозброєнням ЧФ немає тільки тому, що це питання викладено в угоді від 1996 року про умови базування флоту в Україні.

"Ми діємо в рамках цього договору, все інше - це предмет переговорів", - додав Єжель.

Як відомо, російський флот в акваторії України залишатиметься до 2042 року - продовження терміну його перебування в Криму стало можливим після підписання Харківських угод у квітні минулого року.

Як відомо, президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв 21 квітня 2010 року в Харкові підписали угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму в обмін на зниження на третину ціни російського газу для України.

Нагадаємо, раніше, 27 лютого Сердюков заявив, що Росія не виключає також залучення українських фахівців для створення нової важкої стратегічної ракети.

Читайте також:

Нову російську ракету будуватимуть українці

Росія хоче отримати крейсер "Україна" безкоштовно

Тимошенко: у разі зміни влади в Україні угоду про Чорноморський флот скасують

Янукович доручив готувати документи про кордон з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: